Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nektek is megromlott a házassá...

Jan78 kérdése:

Nektek is megromlott a házasságotok a gyermekvállalást követően?

Figyelt kérdés
40 éves férfi vagyok. 7 éve vagyunk házasok. 4 éves lesz a kislányunk. A feleségem az anyasággal (nagyon jó anya) teljesen megváltozott. Számára már csak mintha kislány létezne. Mindent a gyereknek kell alárendelni. Beköltöztünk a szobájába, szexuális élet gyakorlatilag nulla. Bébiszitterről, vagy most a nyári időszakban összevont óvodáról hallani sem akar. Mindketten dolgozunk, így nagymamák nélkül nehéz megoldani a gyerekfelügyeletet. Én ráadásul vezető munkakörben dolgozom... szerencsére sok szabadságunk van, de otthonról is kell sokszor a gyerek mellett dolgozni. Mindig kérem, hogy legyünk néha kettesben is... Sajnos nem változik semmi és lassan a gyerek is kárát látja a sok veszekedésnek. Én igyekszem sokat segíteni, de valahogy mindenben, amit csinálok hibát talál a nejem. Ha sokáig kinnt vagyunk a játszón az a baj... ha panaszkodok, hogy sok szabadságot kell kivennem, mondja, hogy milyen rossz apa vagyok. A szüleim sajnos nem túl gazdag emberek, anyám már meghalt, így is mindennap elmondja a nejem, hogy miért nem adtak nekünk pénzt családi házra... Szóval nehéz a helyzet.

2018. júl. 10. 12:19
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
62%
Állítsd választás elé a feleségedet: vagy meg akarja javítani a házasságotokat veled együtt, és ehhez járjatok párterápiára, vagy ennek így semmi értelme, el kell válni. Te még találhatsz mást, ő nem fog. Nem szeret, talán nem is tud szeretni, menekül előled, és egy pszichológusnak kéne kiderítenie, miért. Szerintem neki egyéni terápiára is szüksége lenne, de erre úgyse lesz hajlandó, mert akkor szembe kellene néznie önmagával.
2018. szept. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet, csak én az anya vagyok... A család alapja a párkapcsolat, a gyereknek akkor a legjobb, ha a szülei boldogok együtt egymással. Ezt dobd be!
2018. okt. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!