Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Felnőtt emberként a testvéréné...

Felnőtt emberként a testvérénél él?

Figyelt kérdés

Üdv. Apámnak a testvére egy igen egyedi személyiségü férfi. Viszont ezt soha nem gondoltuk volna azelőtt. Nemrégiben szakított a jegyesével és apámhoz (a testvéréhez) jött sírva, hogy neki nincs hol laknia mert az anyukája kerek perec megmondta hogy minden egyes nőcskével akit felszed, összeköltözik vele, és hogy már meglett férfi menjen és lakjon egyedül. Félreértés ne essék van pénze dögivel!! Nos, apám megsajnálta így megengedte hogy aznap a házunkba aludjon, viszont ekkor kezdődött minden. Az egy napból több lett és ma már ott tartunk hogy a 2. házunkban lakik. Egy kisebb ház, amiből azért költöztünk ki, mert már nem fértünk el benne ennyien. De ezzel nem is lenne probléma. A probléma az, hogy semmit nem fizet. Sem rezsit, sem ételt még wc papírt sem vesz magának!! Tényleg!! Semmit!!!! De ha én vagy anyukám főzünk valamit akkor ő jó nagy adagokat szed magának.. attól függetlenül hogy egy fillérje nincs benne. Nagy családunk van, 4 gyerek és 2 szülő plusz a párom, így nem valami olcsó egy vacsorát vagy egy ebédet összedobni. Ma pl 7 ezer forintot költöttünk hogy vacsorát tudjunk csinálni persze úgy hogy legalább 1-2 napig kitartson. És persze apám drága testvére megint szedi a tányérjára dögivel.. És ez neki természetes!! Más problémák is akadnak ám. Apám testvérének van egy barátnője aki igazából csak azért van neki hogy szexeljen vele reggeltől estig. És este egyszerűen nem birunk aludni a nyögésüktől.. Esküszöm, 6x olyan hangosabban csinálják mint egy átlag ember.. És hát nyár van, ablakok nyitva ugyebár minden kihallatszik. Ez ment minden este. És én vettem a fáradtságot és szoltam nekik hogy hello ebben a háztartásban 9 éves kislány is lakik ugyhogy kérlek vagy halkabban vagy csináljatok magatokkal valamit.. Erre mi volt a válasza? Hogy mi csukjuk be az összes ablakot!! Hát ne haragudjatok, de ha már itt laktok ingyen, kaját, wc papirt, mosószert, alapanyagokat ingyen kaptok sőt még veszitek is el tőlünk örömmel míg ti egész nap a seggeteket vakarjátok akkor ti alkalmazkodjatok hozzánk! Lassan már ott tartunk hogy a SAJÁT házunkban nem tartózkodhatunk mert nem lehet bemenni cipővel mert ők már berendezkedtek teljesen otthonossá tették a mi házunkat, és persze a kis k mindig pucéron vagy tangában mászkál így hát azért sem mehetünk be. Folyamatos hazugságokkal állnak elő bármire kérjük meg őket. Egyszerűen nem hiszem el hogy egy 33 éves meglett ember hogy a jóistenbe bír a testvére hátán élni, úgy hogy egy fillért nem fizet semmibe. Mint egy pióca. Persze, jó is az ingyen élet. Én nekem a bőr lesülne a pofámról ha ilyen helyzetbe kerülnék, nemhogy még élvezném is! Viccesen röhögve mondja hogy : Haha hát igen már hónapok óta nem fizetek rezsit apádnak.

De persze ha szólok egy szót is én vagyok a féreg.

Apám is így áll hozzá, ő a testvére és a család az szent. De abba nem gondol bele hogy miket csinál vele és hogy ezt a bazinagy kedvességet amit most adott neki mikor fogja viszonozni? Ezek mellet még fél millió forinttal tartozik nekünk :) Mi a francot csináljak hogy eltakarodjanak innen? Lassan már 1 éve itt laknak és élősködnek rajtunk!! Anyám, én és a testvéreim is azt akarjuk hogy eltakarodjanak, de apám miatt egy szót sem szolhatunk.



2018. aug. 1. 01:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2018. aug. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, pedig ez csak apád döntése. Ha ő nem hajlandó a testvérét kitenni, akkor a legjobb megoldás az lenne, ha te és a párod költöznétek külön. Ti nyugodtan élhetnétek, ők meg csinálhatnának, amit akarnak.
2018. aug. 1. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az illetőbe nem igazán szorult egy szemernyi együttérzés vagy emberi méltóság, ez tény. Hogy a pali ultragáz, az is tény. De sajnos mindenkivel annyit lehet megtenni, amit hagy magával tenni. Aki nem húzza meg a határait, az sajnos benyal egy csomó fasságot az életből.

Ahogy írod, hogy van párod és vagy te is, úgy veszem ki, hogy elvileg önálló egzisztenciával rendelkeztek. Legalább ti igen XD. Ha nem tudjátok feloldani sehogy a konfliktust, sajnos csak az elköltözés marad, ami igencsak apád szégyene, hogy nem képes fenntartani a családban az egyensúlyt, nem tud családfőként funkcionálni.

2018. aug. 1. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Végig sem olvastam. Apád a hunyó.
2018. aug. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
Gondolom a te párod senkit nem zavar...
2018. aug. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%
NEM a saját házatok, ahol éltek, hanem apádé! Költözzetel kmlön férjestöl ;)
2018. aug. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
27%
Gondolom azért durcizol, mert nem engedték meg neked és a párodnak, hogy a kisebb házban lakjatok (csak ketten)...
2018. aug. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%

Felnőtt emberként az apádnál élsz párostól? Ráadásul a 2. házba költöztetek együtt, mert nagyobbodott a család?

Apád szerint a család az szent.

Akkor MI a különbség? Esetleg a párod vesz wc-papírt?

Ha apád pénztárcája engedi, ez nem változik meg, CSAK apád vethet véget ennek. Ha ennyire zavar a testvér véleménye, legyen saját lakásod!

2018. aug. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%
Bocs': a testvér ottléte
2018. aug. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ő szempontjából teljesen igaza van. Félre tudja tenni a teljes keresetét, nem kell egy forintot se a megélhetésre költeni, azt csinál, amit akar. Ha az apád ilyen hülye, meg is érdemli, én is kihasználnám. Nincs egy üres szobátok?
2018. aug. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!