Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Felnőtt emberként a testvéréné...

Felnőtt emberként a testvérénél él?

Figyelt kérdés

Üdv. Apámnak a testvére egy igen egyedi személyiségü férfi. Viszont ezt soha nem gondoltuk volna azelőtt. Nemrégiben szakított a jegyesével és apámhoz (a testvéréhez) jött sírva, hogy neki nincs hol laknia mert az anyukája kerek perec megmondta hogy minden egyes nőcskével akit felszed, összeköltözik vele, és hogy már meglett férfi menjen és lakjon egyedül. Félreértés ne essék van pénze dögivel!! Nos, apám megsajnálta így megengedte hogy aznap a házunkba aludjon, viszont ekkor kezdődött minden. Az egy napból több lett és ma már ott tartunk hogy a 2. házunkban lakik. Egy kisebb ház, amiből azért költöztünk ki, mert már nem fértünk el benne ennyien. De ezzel nem is lenne probléma. A probléma az, hogy semmit nem fizet. Sem rezsit, sem ételt még wc papírt sem vesz magának!! Tényleg!! Semmit!!!! De ha én vagy anyukám főzünk valamit akkor ő jó nagy adagokat szed magának.. attól függetlenül hogy egy fillérje nincs benne. Nagy családunk van, 4 gyerek és 2 szülő plusz a párom, így nem valami olcsó egy vacsorát vagy egy ebédet összedobni. Ma pl 7 ezer forintot költöttünk hogy vacsorát tudjunk csinálni persze úgy hogy legalább 1-2 napig kitartson. És persze apám drága testvére megint szedi a tányérjára dögivel.. És ez neki természetes!! Más problémák is akadnak ám. Apám testvérének van egy barátnője aki igazából csak azért van neki hogy szexeljen vele reggeltől estig. És este egyszerűen nem birunk aludni a nyögésüktől.. Esküszöm, 6x olyan hangosabban csinálják mint egy átlag ember.. És hát nyár van, ablakok nyitva ugyebár minden kihallatszik. Ez ment minden este. És én vettem a fáradtságot és szoltam nekik hogy hello ebben a háztartásban 9 éves kislány is lakik ugyhogy kérlek vagy halkabban vagy csináljatok magatokkal valamit.. Erre mi volt a válasza? Hogy mi csukjuk be az összes ablakot!! Hát ne haragudjatok, de ha már itt laktok ingyen, kaját, wc papirt, mosószert, alapanyagokat ingyen kaptok sőt még veszitek is el tőlünk örömmel míg ti egész nap a seggeteket vakarjátok akkor ti alkalmazkodjatok hozzánk! Lassan már ott tartunk hogy a SAJÁT házunkban nem tartózkodhatunk mert nem lehet bemenni cipővel mert ők már berendezkedtek teljesen otthonossá tették a mi házunkat, és persze a kis k mindig pucéron vagy tangában mászkál így hát azért sem mehetünk be. Folyamatos hazugságokkal állnak elő bármire kérjük meg őket. Egyszerűen nem hiszem el hogy egy 33 éves meglett ember hogy a jóistenbe bír a testvére hátán élni, úgy hogy egy fillért nem fizet semmibe. Mint egy pióca. Persze, jó is az ingyen élet. Én nekem a bőr lesülne a pofámról ha ilyen helyzetbe kerülnék, nemhogy még élvezném is! Viccesen röhögve mondja hogy : Haha hát igen már hónapok óta nem fizetek rezsit apádnak.

De persze ha szólok egy szót is én vagyok a féreg.

Apám is így áll hozzá, ő a testvére és a család az szent. De abba nem gondol bele hogy miket csinál vele és hogy ezt a bazinagy kedvességet amit most adott neki mikor fogja viszonozni? Ezek mellet még fél millió forinttal tartozik nekünk :) Mi a francot csináljak hogy eltakarodjanak innen? Lassan már 1 éve itt laknak és élősködnek rajtunk!! Anyám, én és a testvéreim is azt akarjuk hogy eltakarodjanak, de apám miatt egy szót sem szolhatunk.



2018. aug. 1. 01:24
1 2
 11/15 bedeboda válasza:
100%
Szia. Ha igaz minden amit írtál, akkor szólj apádnka. Ő a ház ura, tisztán, anyáddal, és mindenkivel aki egyetért veled, az oldaladon, mondjátok meg apátoknak kerek pwrec, hogy akár családtag akár nem, rakjátok ki, mert ez az állapot tarthatatlan. Kitartást, és tényleg beszélj vele. Kommunikáció nélkül nincs egyetértés.😊
2018. aug. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
72%

Én először azt gondoltam, hogy külön, egyedül lakik abban a házban, mert azt írtad, hogy már a kisházatokban lakik, amiből azért kelklett kiköltöznötök, mert nem fértek el, most mégsem ez a helyzet vagy valamit félreértek?

Ezek szerint mégis egy fedél alatt laktok vele mert írod, hogy a nyögésektől nem lehet aludni.


Ha apádnak hiába szólsz, nem akar foglalkozni a dologgal, akkor nektek kell oly módon lépni, hogy amíg a részét nem fizeti, addig nem adtok neki ételt pl...

2018. aug. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, szeretném, ha elmagyaráznád:

1. ki lakik együtt a 2. házban?

2. ki lakik az 1. házban?

3. a gyerekek a tiéid vagy a testvéreidről írsz (vagy is-is)?

Apád meggyőzése az egyedüli helyes megoldás.

2018. aug. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Igen elmultam 18 de mivel még én tanulok így nincs elég keresetünk hogy elköltözzünk. Nem az a problémám hogy a kisház nem az enyém. Hanem az élhetetlen körülmények. Képzeljétek el egy A és egy B épületet amelyek egymás mellett helyezkednek el. A épület: ahol apám testvére és a nője lakik. B épület ahol az én családom. Aki a párommal kapcsolatban írt: igen, dolgozik és minden hónapban ad bele a rezsibe és bármi hiányosság van meg is veszi. Napi szinten segít a családomnak fizikailag és lelkileg is. Vele ezért nincs ilyen problémánk.
2018. aug. 1. 10:34
 15/15 anonim ***** válasza:
24%

Akárhogy csűröd-csavarod, kérdező, az anyagiakat az teheti szóvá, aki eltartja ezt a fickót. Vagyis a szüleid. A párod sem, mert ő a maga részét fedezi, de mást nyilván nem tart el.

A szüleid felnőtt emberek, ha őket zavarja ez, akkor szólnak. Ha anyukád és apukád ebben nem értenek egyet, akkor nekik kell ezt megbeszélniük. Vagy ha anyukád enged (ahogy itt látom), akkor az az ő döntése és ezt tudomásul kell venni.

A nyögéseken mindig jót nevetek: itt a gyakorin mindenkinek a szomszédja/lakótársa, testvére párja és egyéb közelében lakó ember oly hangosan szexel, hogy nem tud tőle aludni. Erről mindig ugyanaz a véleményem: aki ezt szóvá teszi, szimplán irigyli a másiktól az élvezetet.

És azért elég vicces ám az is, hogy tanulsz, tehát nem tudsz elköltözni, de papás-mamást játszol. Gondolj arra, hogy ha szüleid nem ilyen jámbor vendégszerető emberek volnának, akkor simán megvétózták volna azt is, hogy párod odaköltözzön hozzátok.

2018. aug. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!