Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Tényleg köteles vagyok szeretn...

Tényleg köteles vagyok szeretni a rokonaim gyerekeit?

Figyelt kérdés
Az összes testvérem, unokatestvérem családjában futószalagon érkeznek a gyerekek. Egészségükre, de lassan a kedvem elmegy a családi összejövetelektől, és leginkább nem is a gyerekek, hanem a szülők miatt. 1 és 10 év között vannak vegyesen, összesen hatan, és a terhességek miatt továbbiak várhatóak. Normális az, hogy a húgom e a sógorom között állandóan a balhé megy? Hogy a húgommal egy mondatot nem tudok beszélni, mert állandóan az a téma, hogy a férje nem segít, hogy megint meccset néz, hogy olvassa a levelezéseit, mert ő a feleség, és megteheti? Normális, hogy a unokatesóm ikrei 4 évesen terrorban tartják a szüleiket, és a nagyszülőket? Hogy belenyúl a táskámba, hogy kérdés nélkül elveszi telefonomat, mert játszani akar, hogy nekem keni a taknyos orrát, nyalás kezeités erre annyi a válasz, hogy ha gyerekem lesz megtudom? Normális, hogy a 10 éves gyerek nem érti, hogy mi az, hogy a felnőttek beszélgetnek? Belehajol ordítva az anyja arcába, engem elcsitít, mert most ő akar az anyjával beszélni? Minden családi összejövetel az ő kiszolgálásukról, szórakoztatásukról szól. Semmi más téma nincs, az ég egy adta világon. Ha bármi mást szóvá hozok, néznek rám, mint borjú az új kapura. Ha Petike derékig összefosta magát, akkor az attól készült kép végigmegy az asztalnál és mindenki visítozva éljenezik hozzá, ha engem a kemény munkáért előléptetnek arra egy "oké" a válasz. Csak szerintem nincs ez jól?
2018. aug. 29. 12:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
93%
Ezt pontosan olyan értelmes hozzászólás volt, mint a többi, szarrá pontozott válaszod is, utolsó :D
2018. aug. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
6%
Igen, igazad van, tök normális, hogy egy felnőtt ember verekszik egy gyerekkel a macskája miatt. Mennyi itt az átlag életkor? 13? 😀
2018. aug. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Macska > rokon kezelhetetlen, nárcisztikus gyereke (akit az anyja a többszöri kérésemre se állított le)
2018. aug. 29. 22:27
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem, te is tudod, hogy ez nem normális. És nem, nem, nem, nem fogod majd megtudni ha neked is lesznek gyerekeid, ha normálisan neveled őket. Agyrém az olyan szülő, aki azt gondolja, hadd csinálja, hát gyerek még. Na az ilyet addig ütném míg mozog, kölykével együtt. Nekem is van 3, nagyobbak már, de kicsinek sem volt velük semmi gond. Én a helyedben el sem mennék az ilyen összejövetelekre. Semmivel nem tudnának rávenni. Rosszúl vagyok a hisztiző, követelőző, visító, szörnyeteg gyerekektől.
2018. aug. 30. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Két megoldás létezik:

1. Nem mész el a találkozókra, megszakítasz minden kapcsolatot ezzel a mérgező bandával.

2. Ha nem akarsz balhét, ellátogatsz némely összeröffenésükre, viszont kizárólag pofavizit erejéig jelentkezel be, majd egy 20-30 perces bájcsevej után angolosan távozol. Találj ki egy-két béna indokot vagy programot, amiért "sajnos el kell viharzanod". Igen, minden összejövetelkor is akár, te már csak ilyen elfoglalt ember vagy. Azelőtt lépj le, hogy kiidegelnének a neveletlen maugli-kölykök.

Viszont ne rájuk haragudj, nem ők tehetnek a bárdolatlan viselkedésükről. Egyedül a tuskó szüleik a hibásak, rájuk neheztelj. Itt a gyerekek is csak áldozatok, hidd el, nekik lesz a legnagyobb szívás helyt állni az életben, mikor rádöbbennek, hogy nem minden úgy van, ahogy azt ők elképzelték...

2018. aug. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gáz, mennyi idióta szülő van! Megszüntetném acsaládi pótlékot, de még a szocpolt is.Gáz ez az ország. Van h a tvre fogják, h ők nem tehetnek semmit.
2018. aug. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!