Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Rokonaimmal teljesen ellentéte...

Rokonaimmal teljesen ellentétes az értékrendem. Minden egyes találkozás lemerít, mert figyelnem kell, hogy nehogy kicsússzon olyan a számon, amit nem akarnak hallani. Ennek így mi értelme? Nem szívesen találkozom velük, de muszáj jópofozni.

Figyelt kérdés
pl. lakásberendezés, étkezés, pénzkultúra
2018. aug. 30. 21:36
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

19-es, hidd el, NEM opció... Egy fenéket, te elmondod a vmnyedet és

- kiablás

- hülye vagy

- nem értesz ehhez

- jóindulatú, mosollyal legyintés - "gyerek még" (29 évesen)

2018. aug. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem.


Nem muszáj találkozni semmilyen rokonnal felnőtt ember létedre. Azzal találkozol, akivel akarsz.

2018. aug. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Hát szörnyű ezt még olvasni is...Nálunk is én voltam a család fekete báránya, mert nem akartam férjhez menni, meg gyereket.Meg nyitott voltam új, vagy más dolgok iránt, ők meg nem. Huszonévesen hosszú kapcsolat után mindenki azzal állított meg az utcán h nem karok még férjhez menni? Alig ismertem őket az utcán, utána nem lenne nekem jó ilyen aranyos gyerek mint az ő unokájuk. Na akkor szépen mosolyogtam, és mondtam h nem hiányzik a stessz, meg jó a szbadság, na ettől lehetvadtak, és nem kérdezgetik többé.

Sokszor ezek az összejött rokonok csak azért kérdezgetnek meg beszélnek össze zavarukban, h ne legyen kínos csend.

Nekem is a rokonság nagyon más beállítotságu, én meg annyira nem adom ki magamnekik, h milyen fszágokat gondolnak rólam, leszrom magasról!

2018. aug. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan is amikor azzal bszlattak h miért nem eszek olyan sovány vagyok.Lófszt! Ők voltak a kövérek,meg idősebbek!
2018. aug. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Szülinapomra kaptam egy lámpát a fürdőszobába, amit egyáltalán nem akartam. Egyáltalán nem kértem és szóba sem hoztam, hogy nekem szükségem lenne rá.

Egyáltalán nem illik a környezetbe.

2018. okt. 8. 12:50
 26/27 anonim ***** válasza:

Hirdesd meg a jófogáson. Ez tényleg ostobaság, hogy berendezési tárgyat a megkérdezésed nélkül ajándékoznak neked.

De mi is kaptunk már számunkra használhatatlan használati tárgyat ajándékba. Azóta is ott hentereg a szekrényben, ha majd kicsi lesz a hely, akkor meghirdetjük eladásra. :DDD

2018. okt. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Találkozz velük ritkábban..
2018. okt. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!