Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti ezt megengednétek a 15...

Ti ezt megengednétek a 15 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy interneten talált valami fiúcskát akivel most kölcsönösen megy a nagy szerelem. Majdnem 500 km van köztük,már 2x találkoztak persze úgy hogy én is a közelben voltam. Most azzal győzködnek hogy hagy töltsenek egy pár napot egymásnál. Nem nagyon örülök neki,sőt egyáltalán nem. Mivel a fiú már eléggé ott van korban tartok tőle hogy csak testi kapcsolatot akar tőle és ennyi. Ezt próbáltam felvetni a lányomnak is de most az van hogy "Ő nem olyan" meg "Még szűz" 16 éves a srác. Én azt gondolom mondani lehet bármit. Nem tudom mit tegyek. A lányom elmondása alapján 3 hónapja tart ez. Ti ilyen körülmények között megengednétek neki? Teljesen tanácstalan vagyok

2018. aug. 7. 15:27
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
89%
Ha csak dugni akarna akkor talált volna közelebbit.
2018. aug. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
62%
Nekem is volt ilyen kapcsolatom, de az 1500km volt. Én is azt mondtam, hogy semmi nem fog történni, mert "ő nem olyan" és nem is történt semmi. Rajtad áll, hogy mennyire bízol a lányod döntésében.
2018. aug. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
89%

Igen, engedném, ennyi bizalmat már megérdemel egy 15 éves.

Viszont a fiú jöjjön, így te is jobban megismerheted milyen.

2018. aug. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
87%

Eloszor azt irod hogy elegge ott van a korban (ami alapjan 25-30ra gondolna az ember), aztan kiderul hogy csak 16 eves, vagyis korban abszolut hozza illo...

En engednem, de a kozelben lennek (nem a nyakukon! hanem ugy a kozelben hogy par napot udulnek arrafele, aztan ha gond van johetne ugy mint haza)

2018. aug. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
92%
Mindenesetre ismerd meg a fiú szüleit, abból is kiderülhet, hogy valójában milyen is a fiú. Ha tényleg nagy a szerelem, akkor előbb-utóbb úgyis megismered őket, nem?
2018. aug. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
80%
Én megengedném.
2018. aug. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
95%
Megengedném, de elsőre a fiú jöjjön hozzátok, és ha megismered, és tényleg normális legközelebb a lányod is mehet hozzájuk.
2018. aug. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
66%

Egyértelműen megengedném.


Felvilágosítást meg kell tenni és ennyi. Remélem már túl vagytok rajta.


A fiú szüleinél nem történhet túl nagy baj, nem a bokorba viszi a lányodat... Kicsit gondolkozni is kéne és hagyni kibontakozni egy kezdődő életet.. Bármikor és bárhol megteheti, nem ezen múlik.......


Akár 15 perc alatt is szünetben az iskolában.

2018. aug. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
7%
Mennyi gyerek válaszolgat itt , mintha szülők lennének....
2018. aug. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
88%

Előző nem sikerült ma sem bevenned a paranoia elleni gyógyszeredet?

Pók vagy a falon, vagy mi, hogy idelátsz? Ne ítélkezz, inkább menj el orvoshoz!

2018. aug. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!