Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy tudnám ráébreszteni az...

Hogy tudnám ráébreszteni az unokanoveremet hogy ez így nem jó?

Figyelt kérdés

En 23 eves lány vagyok, az unokatesom 25 eves es szintén lany.

Mindketten a nagyszuleinknel elunk.

Nagy a haz,mi vagyunk fent. A nagy szulok lent.

En masfel eve lakom itt, o fel eve.

Felso szintet mi takarítjuk, vagyis inkább en mert o nem szokta csak a szobáját.

De ezert mar nem szólok, mert a kutyám sokat piszkol.

2honapja van egy pasija, az elejen állandóan azt hallgattam, hogy szexelnek. Most mar azt akkor intézik amikor nem vagyok itthon. De újabban éjszakába nyúlóan röhögnek, sikítoznak es hangoskodnak.

Nagyon vekonyak a falak en pedig nem tudok aludni.

Kértem mar többször is, hogy halkabban de még neki all feljebb.

2napja 14 órát dolgozom,reggel is megyek hetre de egyszerűen nem tudok aludni, pedig nagyon fáradt vagyok.

Sírni tudnék, hogy ennyire önző.

Hogy tudnám neki veszekedés nelkul megmondani?

Nem akarom a nagy szuloket is stresszelni ezzel.

Elkoltozni egyelőre nem tudok, egyedul sajnos nem tudom fenntartani magam.

Ez elmondható az unokanoveremrol is, ezert nem hiszem, hogy neki tobb joga lenne itt bármihez is.

Koszonom előre is a segítséget.


2018. dec. 29. 23:08
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
91%

Márpedig szerintem a nagyszülőkkel való beszélgetés segítene. A reggeli zajongás nem feltétlenül megoldás, ha mondjuk ő olyan típus, hogy felébred, megfordul, és alszik is tovább.

A nagyszülők viszont beszélhetnének vele, hogy őket is zavarja a hangoskodás (még ha nem is zavarja), el tudják képzelni, hogy szegény te miket élhetsz át. Javasolják, hogy olyankor, amikor hülyülős estét tartanak, inkább menjenek át a pasihoz.

Szerintem ezzel nem szállnak bele a vitába, ugyanis nem vitatkoznak, hanem szépen kifejtik a kulturált együttélés szabályait.


"Viccesek" ezek az írígy vagy a pasijára, irodai munkájára gondolatok, elég sokat árulnak el, na nem a kérdezőről, hanem a válaszadókról.

2018. dec. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
34%
a füldugóval mi a baj? beteszed és alhatsz nyugdtan.
2018. dec. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Nem töröltem semmit, max jelenteni tudnam. De az öregasszony válaszait sem jelentettem.

Miben füllentek?

270-300at keresek, egy alberlet 120 folott van bp-n kutyával.

Ráadásul nem tudnám akkor kire hagyni 14-15orakra.

2018. dec. 30. 11:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!