Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Mit lehet kezdeni egy ilyen sógornővel? Rágalmazó, hazug, nem normális.

Figyelt kérdés

Tesóm és a lány 1,5 éve vannak együtt. Fél év után költöztek össze, a tesómmal közös lakásunkban, akkor mutatta be a családnak a lányt én akkor már Amerikában voltam aupairként. 1 évig voltam kint, most karácsony előtt jöttem haza.

Én most találkoztam vele először, párszor mikor tesómmal videochateltem, beleköszönt stb., de ennyi.

Szüleim, nagyszüleim imádják. Csak jókat hallottam róla. A családi ebédnél kis visszafogott, aranyos lánynak tűnt. Na ez mióta együtt élünk eltűnt. Valamiért irigy rám. Vagyis nem valamiért mindenért. De tényleg minden apró hülyeséget irigyel tőlem. Aztán most visszahallottam keresztanyumtól olyan dolgokat, hogy azért küldtek el kint a családtól mert lefeküdtem a kinticsalád apukájával. Mint kiderült ezt mindenkinek előadta a családban. Fogalmam sincs miért csinálja ezt. Tesómnak is mindig fikáz, hogy nem takarítok, mosogatok, nem főzök rájuk is (én nem eszek húst, ők igen) stb. Utánuk valóban nem. Miért tenném? Próbáltam vele beszélni, de tagadta. Vagy olyan beleéléssel adja elő magát, hogy lassan már én is elhiszem, hogy ilyen szar vagyok.

Volt már valaki hasonló helyzetben?



2019. jan. 12. 14:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
74%
Ki akar túrni és tipikus hormon zavaros hülye aki bele lovalja magát a saját képzelgéseibe
2019. jan. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem voltam pont ilyen helyzetben, de ismertem ilyen csajt. Éppenséggel dominanciaharcot vív veled. Eddig a jól megkomponált "jókislány" szerepével elérte, amit akart, befogadták a családodban és mivel mindenki ilyen kis szende szűznek ismeri, nyugodtan áskálódhat, manipulálhat bárki ellen, senki nem fogja feltételezni, hogy ő a szemét. Látod, a saját családod simán elhitte, amit terjesztett rólad...

Na most, eddig ő volt a család kis kedvence, játszhatta a felnőttesdit meg a ház úrnőjét a "saját" lakásban, most meg haza mertél jönni és jól felrúgtál mindent. Arra megy, hogy kitúrjon mindenhonnan. Ha a család felhoz valami pozitívat rólad - jelen esetben, hogy kint dolgoztál -, ő rávág valami hazugságot, hogy lekicsinyítsen téged a szemükben és bebiztosítsa az eddigi pozícióját. Az a szomorú, hogy hosszú távon működni is fog. Sunyi agymosás. Folyamatosan irigy mindenedre amid van, amit csinálsz, mert vetélytársnak tekint, saját magát érzi tőled kevesebbnek, próbálja letörni a szarvad, megszabadulni tőled. Ha ez így megy tovább, ki fog túrni a lakásodból és ki fog túrni a saját családodból, ez a célja, hogy téged visszaküldjön oda, ahonnan jöttél, hogy kikerülj teljesen a képből, mert nem vagy az ő idilli kis világába való. Saját szememmel láttam egy ilyen csajt működni, nem csak régi baráti társaságokat, hanem az aktuális pasijai családi kapcsolatait is mindig szétverte. Ezek elmebetegek.

Ez sajnos nem lesz jobb. Sőt. Nem vagy jó helyzetben. Az ilyenre észérvekkel nem hatsz, sőt, semmivel nem hatod meg, mert csak a maga érdeke hajtja. Ha a testvéreddel ülsz le beszélni, a háttérből manipulálni fogja, ahogy simán meglehet, hogy a családodat is. Békével ebből nem fogsz kijönni, sajnos borítékolom, hogy sérülni fog a kapcsolatod minimum a testvéreddel, ha megpróbálod valahogy eltávolítani a csajt a lakásból.

Sajnálom, de még csak tanácsot sem tudok adni, durván sarokba vagy szorítva. Talán így hogy jobban átlátod, mi zajlik a háttérben, mi folyik ellened, találsz valami megoldást. Drukkolok.

2019. nov. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!