Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Honnan van ezekre ennyi pénze?

Honnan van ezekre ennyi pénze?

Figyelt kérdés
Unoka húgom 24 éves, egészségügyben dolgozik ápolónőként lassan 4 éve. Tavaly decemberben vásárolt egy 2 szobás lakást, amit teljesen felújítatott. Tavak év elején Afrikában volt nyaralni 10 napot. Idén Dubajba megy szeptemberben nyaralni szintén 10 napra. Ha hétvégén nem dolgozik akkor uszodába/étterembe moziba megy. Mindig van valami program és mindig úton van. Nincs párkapcsolata, tehát nem a párja pénzeli. A szülei nem élnek olyan jól, hogy pénzel támogatni tudnák. Félek, hogy esetleg valami rossz társaságba keveredett. Mindenki tudja, hogy egészségügyben nem keresnek olyan jól, hogy ilyeneket tudnának finanszírozni.
2019. jan. 24. 18:56
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
28%
A dubaji utazás árulkodó. Nem tudsz olvasni a sorok között? Ápolói fizetés max 120ezer... Abbol kajára is szűkösen futja. Szoval tényleg qurva a néni!
2019. jan. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
90%
Lehet,hogy van egy egyéni vállalkozása, egyéb mellékes keresete,nyert a lottón, persze az is lehet,hogy prosti. Ha annyira érdekel,kérdezd meg tőle,bár szerintem semmi közöd nincs hozzá.
2019. jan. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
53%

Ahhoz sincs köze h prosti,én többek közt ezért tiltottam az ilyen kedves rokonokat mert ezzel jöttek,ha több parizert vettem mint ők egybol biztos vmi prostis dologbol futja.. Hasonlo mikor a proli szülő dolgozni küldi a kiskorut gyerekét is már,és fröcsög ha a szomszéd támagatja h tanuljon inkább..

36N

2019. jan. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
83%
Keres max 200 nettót... Akik írják, hogy jól bánik a pénzzel-ebből mégis hogy??? Ha valóban nővér, a magyar fizuból ezekre biztosan nem telik. Én is kíváncsi lennék...
2019. jan. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 A kérdező kommentje:
Magyarországon dolgozik. Dubajba a testvérével meg a sógornőjével illetve az egyik barátnőjével megy.
2019. jan. 24. 21:46
 16/59 anonim ***** válasza:
62%
24 éves, és 4 éve eüs. Tehát nem diplomás biztosan. Tehát mivel a diplomások sem keresnek sokat, ő tutira nem az eüben dolgozik. :)
2019. jan. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
44%
Gondolom téged nem hivtak,onnan a frusztráciod. :P
2019. jan. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
53%

Egyetek meg a rosszindulatotokat:)közölném, az ápolónők ugy tudnak kr vajol keresni, hogy sok helyen tömi a zsebuket a beteg!pár oreg és gazdag beteg aki hálás a kedvességért és torodésért és máris van mibol utazgatni.

plusz vannak szervezett utak afrikába 50(!) ezer ftért...nem kell azt a pénzt feltétlen össze szpkodni

2019. jan. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
48%

Nyilvánvalóan prostitúció.

Persze lehet, hogy nem hirdet és a lakásán fogad napi 4 kuncsaftot, hanem csak egy 1 állandó ügyfele van, de a lényeg ugyanaz.

2019. jan. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
92%
Először is vele kellene beszelned. Biztos nem hülyék a szülők se és a többi rokon se hogy csak neked tűnik fel . Mielőtt le k*vaztatod itt inkább kérdezz rá. Nem biztos hogy a lakás már ki van fizetve, de lehet másodállása is vagy lehet mégis csak van barátja esetleg olyan barátnője aki nem tudja hova tenni a pénzét és fizeti az utazást csak menjen vele ( nekem van ilyen barátnőm!!!)
2019. jan. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!