Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Honnan van ezekre ennyi pénze?

Honnan van ezekre ennyi pénze?

Figyelt kérdés
Unoka húgom 24 éves, egészségügyben dolgozik ápolónőként lassan 4 éve. Tavaly decemberben vásárolt egy 2 szobás lakást, amit teljesen felújítatott. Tavak év elején Afrikában volt nyaralni 10 napot. Idén Dubajba megy szeptemberben nyaralni szintén 10 napra. Ha hétvégén nem dolgozik akkor uszodába/étterembe moziba megy. Mindig van valami program és mindig úton van. Nincs párkapcsolata, tehát nem a párja pénzeli. A szülei nem élnek olyan jól, hogy pénzel támogatni tudnák. Félek, hogy esetleg valami rossz társaságba keveredett. Mindenki tudja, hogy egészségügyben nem keresnek olyan jól, hogy ilyeneket tudnának finanszírozni.
2019. jan. 24. 18:56
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
11%
Ja, és a kérdésed is megmutatom neki, csak hogy lássa milyen szerető unokanővére van! ;)
2019. jan. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
77%

Elképesztő, hogy itt mennyire álomvilágban élő emberek vannak. :D :D :D

Nővéri fizetésből saját lakás meg dubaizás, hogyne :D :D :D :D :D

2019. jan. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
13%
Nem keresek 200at,de 3 hónap alatt elrakom az árát,másik 3 alatt a költőpénzt.
2019. jan. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
74%
18. Hát te sem láttál még közelről ápolót. Tömködik a zsebüket? Csak az orvosoknak. Az ápolók meg kapnak 2 tábla csokit. Nem tízezreket, te nagyon buta.
2019. jan. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
24%
Öt ezret adtam az áplolónőnek amikor be kellett mennem.
2019. jan. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 A kérdező kommentje:
Egy megyei kórházban dolgozik. Nem magánkórház.
2019. jan. 25. 11:33
 37/59 anonim ***** válasza:
36%
Jaj ne legyetek már ennyire rossz indulatúak!!! Benne van a pakliban hogy a testéből él , ezt a kérdezőnek kellene tudni hogy milyen a rokona. Anno mikor a kocsimat megvettem több mint 1millio forintért, egy nagyobb nyereményből vettem . Mindenki tudta hogy a havi 160.000ftombol nem tudnék venni ilyen drága autót de senki nem gondolta azt hogy én ezt rossz úton szereztem, viszont nem is írtam a szélvédőre hogy nyert pénzből van . Unokahugom a legújabb BMW-vel jár, keres eladóként 150.000Ftot , nem kellett másik fiúhoz érnie érte, Az unokanoverem adta neki az autót. Van lakásuk is amit hitelből vettek a párjával aki ugyszint 200.000ft alatt keres ! Miért kell egyből a rosszra gondolni ?
2019. jan. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 A kérdező kommentje:
Én nem úgy ismerem, mint aki a testéből élne. Majd egyszer ha kijön rá a lépés beszélek az anyukájával.
2019. jan. 25. 13:53
 39/59 anonim ***** válasza:
98%

Még véletlenül se vele beszélj ám!!!

Esetleg érzed, hogy semmi közöd hozzá, így nem mered szemtől szembe bekérdezni.

Akkor meg hagyd békén őket. A saját szerencsédet kovácsolgasd inkább, azzal többre mész.

2019. jan. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
100%
Ne az anyjával beszélj, hanem inkább kérd el tőle a "receptet"!
2019. jan. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!