Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Honnan van ezekre ennyi pénze?

Honnan van ezekre ennyi pénze?

Figyelt kérdés
Unoka húgom 24 éves, egészségügyben dolgozik ápolónőként lassan 4 éve. Tavaly decemberben vásárolt egy 2 szobás lakást, amit teljesen felújítatott. Tavak év elején Afrikában volt nyaralni 10 napot. Idén Dubajba megy szeptemberben nyaralni szintén 10 napra. Ha hétvégén nem dolgozik akkor uszodába/étterembe moziba megy. Mindig van valami program és mindig úton van. Nincs párkapcsolata, tehát nem a párja pénzeli. A szülei nem élnek olyan jól, hogy pénzel támogatni tudnák. Félek, hogy esetleg valami rossz társaságba keveredett. Mindenki tudja, hogy egészségügyben nem keresnek olyan jól, hogy ilyeneket tudnának finanszírozni.
2019. jan. 24. 18:56
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
78%

7es 10 nap Afrika meg Dubaj nem luxus??

Te valami párhuzamos idősíkból írogatsz?


Igen, ma már sokan utazgatnak, de -kapaszkodj meg- sokaknak a szomszéd ország is luxus, nemhogy Afrika!


Kérdező, sok minden lehet, ahogy írták is. Ha (műkedvelő) prosti annak vannák más nyomai is, amik eléggé nyilvánvalóak. Nyerhetett, örökölhetett pénzt.

Lehet gazdag, esetleg nős hapsija.

Lehet sutyi másodállása is, teljesen normális, amiből finanszírozza a luxus dolgait.

Stb.


Kérdezz rá, ha érdekel. Nem rosszindulattal, erőszakosan, és ha nem ad választ, fogadd el, mert tulajdonképp nem tartozik rád.

2019. jan. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
47%

29es, hentergek 😂😂😂😂😂.


Meg is van a magyarázat, 29es most köpte be jogos felháborodásában a nagyon jó barátnőjét, azazhogy a mucu az apja gyerekkori barátjával hentereg, aki mellesleg orvosként a főnöke.


Persze, tudom, ez nem igaz, csak szívjóságból fizeti ki a nővérke afrikai útját 😂.

Ha ezt tudom, nővérnek megyek. Még szóljon valaki egy szót az öreg dokikra 😉🙃!

2019. jan. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
16%
Csak a szokásos. A frusztrált fiúkákat idegesíti, ha egy nő esetleg jobban keres náluk, húúúha, akkor biztosan csak k.. lehet. Mert mást, mellékest el sem tudtok képzelni, csak ezzel van tele az agyatok.
2019. jan. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
31%
A kérdező is tipikus. Persze "aggódol" érte, de közben csak b-ssza a csőröd, hogy jobban él, mint te.
2019. jan. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem dugja egy házas orvos és az szponzorálja a dolgait! Tudom mik folynak az egészségügyben ilyen téren (is), szóval ez nem meglepő se nem újdonság. :D de ha neki megfelel, hát...


...és aki azt írta, hogy ápolónőként tud annyit spórolni, hogy lakást, vegyen, felújítsa, plusz ilyen kaliberü utazásokat bevállaljon, valamint uszoda-mozi-étterem...ááhhh, az hatalmasat téved

2019. jan. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
31%

Ha jó helyen dolgozik, 10 ezreket kap kézbe, hogy jobban figyeljen a betegekre. Az idősek szoktak adni, nagyszüleim is folyton adnak, ha a másik bent van. Van, hogy rokon is ad a biztonság kedvéért.


Szerintem szépen keresnek, ha jobb helyen dolgoznak, ha meg külföldön, akkor pláne. Nagyon sok huszonéves csinálja, hogy kifizeti az utat, rémes helyen alszik, egyszer elmegy étterembe, az utazás többi részén szinte koplal. Aztán posztolják a dúskálásnak látszó fotókat.


Szerintem ez simán kivitelezhető élet. Hitelt is vehetett fel, mostanában mindenki hitelte vesz lakást.


De ha prosti is, felnőtt ember, az ő dolga.

2019. jan. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
56%
Utolsó. Nem. Az orvosok kapnak tízezreket, nem az ápolók.
2019. jan. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
Jobb helyeken a dokik 30+t kapnak extrának, a nővérek betegenként 10 ezret, mi ennyit szoktunk, és mások is. Nyilván nem egyben elsőre, hanem mittudomén naponta 3-5 ezret, hogy jobban odafigyeljen. Budai oldal és vonzáskörzet. Nagy családunk van, én tudom, hogy így megy nálunk, és mivel én is voltam kórházban, láttam, hogy másoknál is így megy errefelé. Nyilván nem valami addiktológián kell ezeket keresni, hanem ha olyan helyen ahol megfordulnak azok a régivágású nem nélkülöző emberek, akkor bőven találni belőlük.
2019. jan. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:

Utolsó. Én sok kórházban megfordultam már, és még egyszer leírom, hogy ÁLTALÁBAN! NEM a nővérek kapják a pénzt.


Lehet, hogy egy-egy gazdagabb kerületben ők is kapnak, de nagy általánosságban NEM.

2019. jan. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
Mi is voltunk év elején Afrikában, Marokkóban, kettőnknek all inclusive szállodában, repülővel 200 ezer volt. Egy személynek nyilván kevesebb. Ha csak egy átlag 200 ezres fizetéssel nézem, a csajnak van öröklakása vagy bármi, a lényeg hogy csak a rezsi, plusz kaja a kiadása, akkor kb. 2-3 hónap alatt félre tud tenni egy afrikai nyarálasra. Szóval ez nem luxus.
2019. jan. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!