Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Milyen a vegyes párok élete...

Milyen a vegyes párok élete (különböző rasszokra gondolok)? Milyen a házasság, milyen a gyereknevelés, milyenek a rokoni kapcsolatok?

Figyelt kérdés
Fehér bőrű vagyok és tetszenek a más kultúrákból származó nők, érdekesnek és vonzónak tartom őket. Működnek-e az ilyen kapcsolatok? Gondolom van pozitív meg negatív példa is, érdekelne minden történet. Többek között ezt azért kérdezem, mert nagyon tetszik egy roma származású lány.

2019. febr. 8. 09:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
72%
Gondold át, mert ha szakításra kerülne a sor részedről, élve nem jutsz ki.
2019. febr. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem, hagyjuk ezt a magyar cigány, oláh cigány meg mittudoménmilyen cigányozást, mert még én sem tudom megállapítani, hogy ki micsoda, pedig bennem is van.

Én azt nem fogom soha a büdös életben megérteni, hogy hogyan tetszhet meg valakinek valaki úgy, hogy meg sem nézi rendesen. Próbáltál már úgy ránézni arra a lányra, hogy a bőrén kívül mást is látsz?

Tud értelmesen beszélni, viselkedni? Igényesen öltözködik vagy az a típus, aki zoknit vesz a balerina cipő alá? A nem rasszista ember ezeket nézné. Az sem baj, ha az vagy, szabad országban élünk, jogod van véleményt nyílvánítani, csak akkor tedd is meg, aztán keress magadnak mellé magyar nőt. Mert ez ezerszer tisztább, mint amit most csinálsz. Számomra ez sokkal sértőbb, mint amikor valaki azt mondja, hogy nem áll velem szóba emiatt. Ott legalább nincs matekozás.

2019. febr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy rasszista vagyok? Az enyémtől eltérő külső miért nem lehet vonzó a számomra? Hány olyan nő van, akinek a néger férfi meg a barnásabb, mediterrán bőrű férfi jön be? Akkor most ők mind rasszisták? Nem értem a dühödet.


Ha meg a kultúrális különbségre gondoltál, akkor igen, az más. Ha nem vagytok közös nevezőn, akkor nézhet ki baromi jól, akkor se lesz semmi hosszú távon.

2019. febr. 8. 16:01
 14/15 anonim ***** válasza:
72%
Egyáltalán nem érted, hogy mit írtam neked.
2019. febr. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
De a leszavazásokból úgy látom, hogy más sem értette.
2019. febr. 9. 09:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!