Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Olvastam egy pár válaszban...

Olvastam egy pár válaszban hogy mennyire elfogadott az egymás előtti pucéron mászkálás egyes családokban. Testvérek, szülők, minden szégyenérzet nélkül. Csak nekem tűnik annyira betegesnek?

Figyelt kérdés
2019. febr. 21. 19:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
12%

Akkor én is csatlakozom a kérdezőhöz.

Egy moralista mondta: Mindenki a maga módján hülye. Néha mindegyikünk a mások a szemébe hülyének tünhet, és az így van rendjén. Másképp minden nagyon unalmas lenne.

2019. febr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
35%
Nem csak szerinted, szerintem is totál beteg dolog, de minimum nagyon-nagyon fura...Azért ne akarjuk már totál természetesnek beállítani, én tuti kitertem volna a hitemből, ha apum egy szál f*aszban sétálgatott volna előttem. Azért tiszteljük már meg egymást ennyivel...
2019. febr. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
67%

Itt most egyáltalán nem arról van szó, hogy direkt kell meztelenkedni egymás előtt! Csak ha mondjuk valaki elfelejt valamit bevinni a fürdőszobába és felszalad érte a szobájába, eközben meg valaki meglátja, miért is kéne ebből problémát csinálni? Persze, ha valakit eleve zavar más mesztelen teste, az más.

De ha egy családban ebből nem csinálnak problémát, akkor most komolyan, mi ezzel a baj?

2019. febr. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
82%
Az a beteges, amikor valaki nem tudja helyén kezelni a biológiai létezést és a "civilizáció", a társadalmi szokásrendszer által kikényszerített viselkedést, azaz nem tudja harmonizálni a dolgokat.
2019. febr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
16%

egyáltalán nem beteges:D így születtünk, anyámból jöttem ki, nem szégyelljük a testünket. nálunk egymás nemiszervére csapás sem fura. nyáron a nagy melegben lóg a zacsi, simán rácsap anyám:D persze én is odapiszkálok neki, de ez csak poén


24F

2019. febr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
72%
Na ne kamuzz , előző... :D Én naturista vagyok, de rokonok között azért egy kicsit necces azon a szinten, amiről írtál. :D
2019. febr. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
74%

Mi teljesen meztelenül nem, de alsóneműben simán mutatkozunk egymás előtt. Pedig felnőttek vagyunk a tesómmal, régen nem is élünk együtt a szülőkkel.

Egy barátnőméknél viszont tök természetes, hogy teljesen meztelenül ia látják egymást. Nyilván nem direkt pucérkodnak, de ha egyikőjük fürdik, a többiek simán bemennek, ha mondani akarnak valamit. Nem is csukják az ajtót. Egy család, szerintem semmi gond nincs azzal, hogy nem szégyenlősködnek egymás előtt. Nincsenek zavarban. Semmiféle gondot nem okozott ez náluk, négyen vannak testvérek, 2 lány, 2 fiú.

2019. febr. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
35%
Hiába pontozzatok le az ellenoldalt, attól még a véleményem áll. Szerintem beteg dolog, semeddig nem tart eltakarni magad egy törölközővel, ha már ki kell rohanni a fürdőből. Ez számomra annyira intim, soha nem mutogattam volna magamat anyamek előtt meztelenül, ez nálam nem fér bele, de halistennek anyumeknal se, az is alap, hogy senki nem megy be a másikhoz, ha az fürdik, ha mégis kell valami, kopognak előtte stb
2019. febr. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
94%

"Azért ne akarjuk már totál természetesnek beállítani, én tuti kitertem volna a hitemből, ha apum egy szál f*aszban sétálgatott volna előttem. Azért tiszteljük már meg egymást ennyivel..."


Én egyet értek Veled. De látom, kaptál is kemény 26%-ot, viszont hidd el a világ beteg, nem Te, szóval ez van.

2019. febr. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Rég nem izgatnak már a százalékok, mert egyáltalán nem mérvadóak! Ha nem azt írod, amit a többség gondol, lepontoznak, dedós, ovis kategória de ez van. Ha eltér a véleményed a másiktól, azért is lepontoznak, ha rossz a kedvük azért is. Erre nem tudok mit mondani, szánalmas, de attól még ugyanúgy a kérdésre adtam hasznos választ. :)
2019. febr. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!