Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Olvastam egy pár válaszban...

Olvastam egy pár válaszban hogy mennyire elfogadott az egymás előtti pucéron mászkálás egyes családokban. Testvérek, szülők, minden szégyenérzet nélkül. Csak nekem tűnik annyira betegesnek?

Figyelt kérdés
2019. febr. 21. 19:07
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
65%

Ahány ház, annyi szokás.


Nálunk teljesen természetes, hogy látjuk egymást meztelenül, hisz most mit szégyenlősködjem a szüleim előtt? :O Ők csináltak meg, ők láttak gyerekként is pucéran..stb.

Ez a mai napig megmaradt. 28 éves vagyok, de fesztelenül öltözöm át apukám előtt.


Otthon párommal is így vagyunk. Együtt fürdünk.


Ja, meg majd pont nyáron egy 30 fokos lakásba fogok felöltözni.. a fenéket.

Otthon vagyok. Testvérem ugyan nincs, de nálunk soha nem volt tabu a ruhanélküliség. Apa is leginkább alsónadrágban szeret lenni.

Azért természetesen ha párom családi lakásába megyek vendégségbe ott nyilván ezt nem csinálom. Ott felöltözöm, még nyáron is.


Nyilván más családoknál más a szokás.

2019. febr. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
A beteges szót erősnek érzem rá, a szüleim, tesóm is sokszor rohangált otthon pucéran, de én nem szerettem.
2019. febr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!