Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A ti családi körötökben ki az...

A ti családi körötökben ki az örök kiskedvenc?

Figyelt kérdés

2019. febr. 25. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Én. De csak azért mert anyukám, apukám van csak. Anyukám szülei,testvérei meghaltak már. Apukám pedig államigondozottként nevelkedett.

Pároméknál pedig.. Apukának párom bátyja. Anyukának a párom. Anyuka szüleinek: párom Apuka szüleinek párom unokatestvérei. (Apuka húgának a két fia) Szóval kimondott kedvenc nincs.

2019. febr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Nálunk az öcsém. De nem csak a családban hanem a rokonságban is. Pedig nem értem miért. Félreértés ne essék nem vagyok a féltékeny testvér csak a nem értem testvér. :D .

Sose csinált semmit , nem is igen látogat senkit , 20eves a srác és semmit nem csinál a gépen kívül. Befordult srác, lehet ezért ugrálják körül. Anya mindent megcsinál neki, apa mindent megvesz neki. Rokonok is elhalmozzák. Nem tudom szerintem a szeretetét akarják kicsikarni valahogy mert tényleg nem nyit senki felé és barátai sincsenek. Velem is ritka ha beszélget. Szóval kedvenc. Lehet azért mert ő a "legkisebb" . Nem tudom.

2019. febr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Apám nővérének az gyereke elsőszülött lánya.

Az öccse és én soha semmibe nem voltunk nézve a nagyszülőknél.

De az élet elrendezte az agyonpénzelt, agyondédelgetett senki sorsát.

2019. febr. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

A bátyám, mint elsőszülött és fiú.

Az évek alatt azért ezt elfogadtam és látom ennek is az árnyoldalait.

2019. febr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
a cicám. akárki látogat minket, 'szia pajtiiii', szüleim, tesóim hazaérnek őt üdvözlik elsőnek:D
2019. febr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
67%
Unokatesóm. Van egy betegsége, amivel abszolút lehet együtt élni, o viszont akármi hibát vét, vagy akármit nem akar megcsinálni, felhozza mentségnek. Teljesen önállótlan, konkrétan annyira nem képes, hogy eltegye a mosogatóba a tányért, beteg mamám futkározik vele ide-oda...
2019. febr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%
A miénkben a nagynénim gyermekei. Párom családjában a sógornőm.
2019. ápr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%
Unokatesóim és családja... Bennünk mindig csak a hiba van 😞 Rögtön le szóltak mert nem 10 milliós fordunk van hanem egy 4 milliós Suzukink. Rögtön le szóltak amiért én 4,5 az átlagom, viszont az a 4,5 egy erős gimnáziumba. De én már bele törődtem. Egyébként pont leszarom és csak röhögök az elcseszett kivételező nagyszüleimen. Apai ágon pedig meghalt a mama, pedig vele szerettem a legjobban lenni
2019. júl. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!