Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Jogosan esik ez rosszul?

Jogosan esik ez rosszul?

Figyelt kérdés

Várandós vagyok az első babánkkal,nemrég léptem az utolsó trimeszterbe.Már rengeteg cuccot kaptunk barátoktól,ismerősöktől sőt,”idegenektől” is.(mielőtt valaki belekötne,nem segélyre fogok szülni,jól kijövünk anyagilag,de mégis jól esik,hogy újrahasznosítunk, és nem kell drágán megvenni a kis ruhákat.)

Amit furcsálunk,hogy férjem testvérének már van egy 3 éves lánya,aki után mindent elraktak, mégsem ajánlott fel kölcsönbe SEMMIT eddig,holott nekünk is kislányunk lesz.Én ellenkező esetben biztosan kölcsönadnék mindent,hiába szeretnék mèg gyereket majd,hisz mire megszületne, már visszakapnám őket valószínűleg.

Jogosan esik rosszul,hogy távoli ismerősök ilyen adakozóak, a sógornőm pedig ilyen,amilyen?


2019. márc. 11. 14:56
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha önigazolást szerettél volna találni, akkor írd bele a kérdésbe, hogy csak helyeslő, támogató válaszokra vagy kiváncsi. Így nem értik félre az emberek
2019. márc. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
95%

“Ezért kérdezem,kedves utolsó előtti :) hogy én látom e rosszul?!? ”

Igen, te látod rosszul, ráadásul nagyon rosszul. Azért, mert terhes vagy, még semmivel sem lettél több, nem jár neked minden:)

2019. márc. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
80%
Jó idegbeteg vagy. Csodálkozom, hogy bárki is felcsinált.
2019. márc. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, a 10-es válaszod azért több, mint érdekes. Netán elgurult a gyógyszered? Én tényleg kritikus vagyok, de itt szerintem MINDENKI teljesen normális hangnemben válaszolt neked.
2019. márc. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
64%

Te írtad ki a kérdést picsogva, tehát te is itt éled az életed, dagadsz a monitor előtt, ahelyett, hogy kismama jogára járnál meg főznél-mosnál-takarítanál ahogy azt KELL még

ingyen élősködsz másokon.


Nyafogsz itt és mereszted a segged, ne csodáld ha a férjed

majd mással kefél nemsokára.:D

2019. márc. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

Áh, a szokásos terheshiszti? És én körülöttem forog a föld mert ANYA LESZEK!?

Hidd el, ezt kb mindenki leszarja.

Ha a sógorod nem ajánlott fel semmit, akkor nem. Hisz nem kötelező. Fogadd már el, hogy nem mindenki azt nézi hogy neked mint várandós hercegnőnek milyen igényeid vannak.

Az utolsó kommented meg téged minősít, szép bizonyítványt írtál magadról.

Tényleg csoda, hogy el tudnak otthon viselni.

A kérdésnek épp ésszel meg sem kellett volna születnie.

Hihetetlen milyen "nők" vannak.....

2019. márc. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
98%

“Sok rosszindulatú majom.Alig vártátok, hogy levezethessétek a munka utáni feszkót,mi? :D

Ki mondta,hogy körülöttem forog a világ te szerencsétlen? 😂 úr isten,értemezd már a kérdést..

Mindegy,nem magyarázkodok ilyeneknek,akiknek valószínűleg gyerekük sincsen, mert a kutya nem nyúlna hozzájuk.Éljétek itt további szánalmas életeteket..🤭”


Ne haragudj, de ha te így beszélsz az emberekkel, akkor mit vársz? A felháborodásod alapból indokolatlan ...Ha egyöntetűen mindenki azt válaszolja, hogy nem jogos a sértettséged, akkor valószínűleg nem a többséggel van a baj...Remélem a férjedbe szorult valami kis értelem, mert akkor legalább ő meg tudja majd tanítani a gyereketeket, arra, hogy hol a helye, mert látom a te szüleidnek ezt nem nagyon sikerült beléd verniük...

2019. márc. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó válaszoddal jól leirtad magadat.


"mert a kutya nem nyúlna hozzájuk." egy ilyen mocskolodo nőszemélyt mint te csoda hogy valaki te hozzád nyúlt, sőt felcsinalt. Nem baj keverd a sz*rt a családban a hulyesegeddel, hátha jól megutál majd mindenki. Ilyen egyetértést egy kérdés alatt régen láttam már, hogy mindenki egyöntetűen írja hogy te látod rosszul, nem jogos, és még te vagy felhaborodva. Gondolkozz el, szállj magadba, örülj a gyerekednek és lehetőleg ne tedd tönkre mindneki életét a házsártos undorító viselkedéseddel.

2019. márc. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Se az első, se a második gyerek után én se osztogattam el a babaruhákat.Mert benne volt a pakliban, hogy esetleg lesz még gyerekünk, és akkor milyen jó lesz, nem kell annyit venni.És így is lett, mert lett még egy 3.gyerekünk is.

Sógornőd is biztos szeretne még gyereket.Azok a kisruhák már nem lesznek olyan szépek, ha most te is használod, utána visszaadod.

Nálunk volt olyan unokatestvér, akinek nem adtam, de kért ruhákat.Nem valami szívesen, de párat adtam neki, és mondtam hogy majd kérném vissza.

Hát nem adta vissza magától.Hiába kértem, sosem adta vissza.Szerintem tovább adta másnak.Nekem meg ez esett rosszul.

Én az összes babaholmit szépen eltettem emlékül.

És most lett kisunokám, elővettük, és egy csomót még ugyanúgy rá lehet adni, mert szépen megmaradtak.

A lányom nagyon örül neki, nem anyagiak miatt, hanem mert ezt ő is hordta, meg a húga is, sőt némelyiket, ami nem lányos, a fiam is.

Biztos van oka, ha nem adja.

2019. márc. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
No látod kedves kérdező, a 10-es alpári kifakadásoddal meg is válaszoltad a saját kérdésedet, a sogórnőd bizonyára azért nem ad neked egy lekajált partedlit sem, mert ilyen lekezelő, hisztis, bugris stílusod van másokkal is. Az meg, hogy anyóssal karöltve rugóztok a háta mögött azon, hogy miért nem kínálja fel neked a saját pénzén a saját gyerekének vásárolt dolgait, már végképp felteszi az i-re a pontot. Szeretem az ilyet, amikor valaki igényt nyújt be más tulajdonára és közben magyarázkodik, hogy márpedig neki nem is fontos és voltaképpen mégsem olyan sz@rrágó, mint amilyennek látszik.
2019. márc. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!