Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Jogosan esik ez rosszul?

Jogosan esik ez rosszul?

Figyelt kérdés

Várandós vagyok az első babánkkal,nemrég léptem az utolsó trimeszterbe.Már rengeteg cuccot kaptunk barátoktól,ismerősöktől sőt,”idegenektől” is.(mielőtt valaki belekötne,nem segélyre fogok szülni,jól kijövünk anyagilag,de mégis jól esik,hogy újrahasznosítunk, és nem kell drágán megvenni a kis ruhákat.)

Amit furcsálunk,hogy férjem testvérének már van egy 3 éves lánya,aki után mindent elraktak, mégsem ajánlott fel kölcsönbe SEMMIT eddig,holott nekünk is kislányunk lesz.Én ellenkező esetben biztosan kölcsönadnék mindent,hiába szeretnék mèg gyereket majd,hisz mire megszületne, már visszakapnám őket valószínűleg.

Jogosan esik rosszul,hogy távoli ismerősök ilyen adakozóak, a sógornőm pedig ilyen,amilyen?


2019. márc. 11. 14:56
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
94%
Utolsonal a pont. Kuldott egy linket olvasgass es ragodj el a sajat kis pofatlansagaidon. Szepen leirta es osszegezte a linkben szereplo kerdezo a kolcsonbe adas fogalmat. A tobbire meg alapbol kaptal valaszt.
2019. márc. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Hisztis pitsa vagy, ez a nagyon kultúrált hozzászólásodon is meglátszott.
2019. márc. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
96%
En peldaul ruhat nemis adnek kolcsonbe.. A baratnoimnek odaajandekoztam de kolcsonbe.. Foltos lesz,nyulik,szakad.. A tobbi cuccal is ez a helyzet.. Nem is ertem az ilyeneket..
2019. márc. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
Egy ujabb anyuka aki a gyerekére hivatkozva vkinek érzi magát és nekik minden jár..
2019. márc. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
Gaz hogy azthiszed mert terhes vagy mar tobb mindenhez van jogod es kivagyok envagyokot jatszol. Nem, attol nem lesz olcsobb a kenyer mert te babat varsz, nem te vagy az egyetlen. Es persze oda-vissza csere-bere az a ruha vagy nem kerulne nekik vissza vagy olyan allapotban mintha a kutya szajabol szednek ki. Vgy vegleg neked adja vagy sehogy. O nem ad ruhat es slussz, nem kotelezo es tuti a kistesonak raktak el. 100. hasznalat utan kapna vissza es fel sem tudna adni a gyermekere mert foltos meg elszakadt meg anyam kinja.. Ha lenne eszed mar belegondoltal volna
2019. márc. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
92%
Te pedig ezt a hatalmas problémát anyóssal beszélted meg? Biztos lehetsz benne,hogy piszok jól kibeszéltek téged a hátad mögött.
2019. márc. 13. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem soha senkitől nem jogos elvárni, hogy bármit is kölcsönadjon. Ha mégis ad, azért illik nagyon hálás lenni és megköszönni, de elvárni, bármit is? Téged nagyon félreneveltek.
2019. márc. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!