Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek van értelme hogy...

Szerintetek van értelme hogy ráírtam a keresztapámra?

Figyelt kérdés

Valószínű hogy ez nem lesz egy rövid leírás. Kezdem az elejétől. Keresztapámról és családjáról lesz szó. Amikor még a gyermekeik kicsik voltak nyári szünetben sokat vigyáztam, vigyáztunk rájuk, bár egy köszönömet sem kaptunk cserébe. A nagyobbik gyerek 14 évesen leballagott az általános iskolából én pedig akkor voltam 7 hónapos kismama, mi a szüleimmel elmentünk a ballagásra mert meghívtak bennünket. Ekkor még mondták majd jönnek megnézni a babát. Teltek a hónapok nem jöttek. Karácsonykor írtam nekik, az ünnepek kívánságát de válasz nem érkezett így 2017 decemberben töröltem őket a facebookon. Feleslegesnek tartottam hogy meg nézték egy viszont kívánjuk mégsem érkezett. A kapcsolat megszűnt. Leszögezem senkivel nem tartják a feleség családjával sem és a keresztapám a 70 év felett járó nagypapámmal sem aki az ő édesapja.

Papa 1 hónapja hozott egy levelet ide nekem ami a keresztapámnak érkezett hogy adjam át neki. Írtam neki facebookon, el is jött érte. De arra sem méltatott hogy be jöjjön, kislányommal mentünk ki, egy puszi nem nagy ügy annyit nem adott neki. Közölte hogy ők haragszanak amiért nem hívtuk meg őket hogy látogasson meg minket, mondtam bármikor szívesen láttuk őket hisz egy család vagyunk, nem kell hozzánk bejelentkezni. Azt mondta rendben majd írjak neki és megbeszélünk egy időpontot. Mai nap megtettem ezt küldtem neki Sziasztok! :) A múltkor mikor itt voltál akkor említetted hogy megbeszélhetünk egy időpontot hogy találkozzunk. Mi bármikor itthon vagyunk de nektek mikor lenne jó? Akár most a hosszúhétvégén? Ha úgy van mi szeretettel várunk benneteket. 😊😘😊 Bár olvasták de válaszol még nem érkezett, szinte éreztem hogy ez is lesz, nem vártam tőlük mást. Csak nem értem a viselkedést. Mindenki hibás és rossz csak ők nem és ők a jók?


2019. márc. 11. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a te lelkiismereted legyen tiszta, te mindent megtettél... innentől rajtuk áll szeretnének-e találkozni veletek... ennél többet ne tegyél, ne írogass neki, felesleges...
2019. márc. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, pontosan minden szavaddal egyet értek, és nem is zaklatom őket. Ha nem érkezik válasz, akkor felesleges is lenne írogatni.
2019. márc. 11. 21:31
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Ha holnapig nem válaszol sz .rd le. Ne fuss egy olyan ember/család után akit nem érdekelsz, csak magadat csinálod ki. Szerintem így is túl sok esélyt adtál nekik de persze ez a te dolgod. Te megtettél mindent hogy jobb legyen a kapcsolat, ha ők nem nyitottak rá felesleges időt és energiát pazarolni rájuk.
2019. márc. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Te mindent megtettél, innentől nem rajtad múlik, bár eddig sem rajtad bukott el.
2019. márc. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

Még válaszolhatnak hiszen ma írtál, lehet, hogy egyeztetnek.

Ha nem lesz válasz, az ünnepek után írj nekik, hogy "Most SEM rajtunk múlt"!

2019. márc. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mar volt ez a kerdes, csak most kicsit bovult.

Azert egy ujszulotthoz nem allitunk be csak ugy. Illik meghivni/szolni az embereknek, mert nem mindenki all egyforman keszen a vendegfogadasra.

2019. márc. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Karena26 ***** válasza:
0%
Csak más az életritmusotok és kicsit máshogy látjátok a dolgokat keresztapádékkal. Legyél kicsit türelmesebb, elfogadóbb velük! A pozitív hozzáállás sokat segíthet. És kommunikáció, kommunikáció, kommunikáció!
2019. márc. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!