Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Unokaöcsém a tesómat bünteti...

Unokaöcsém a tesómat bünteti helyettem?

Figyelt kérdés

Nyilván igen, leírom a sztorit. Nővérem fia pénzt kért tőlem, de nem adtam. (100 ezret kölcsönbe, nyaralásra.) Úgy megsértődött a kis feleségével, hogy a testvéremtől is elzárkóztak. Mert ha abban nem vagyunk család, hogy kisegítsük óket, akkor a gyerekük, meg ők se érdekeljenek minket. Mondjuk engem ezek után nem is érdekelnek, de a nővérem nagyon szereti az unokát. Még csak pár hete megy a durci, de már tesóm azon elmélkedik, hogy szedje össze a pénzt, nemcsak a 100k-t, hanem az egész nyaralásukra valót.

Nővéremmel nem élünk egy háztartásban, nem is értem, vele mi a bajuk. Nagyon haragszom rá is, oké, unoka, de mit nyalizik nekik? Hívogatja őket, meg annak a hlye pcsának az anyját is, hogy béküljenek ki vele. Meg engem, hogy kérjek bocsánatot.

Nem az a kérdés, nem fogok; de szerintetek érdemes lenne elkapni az öcsköst, elbeszélgetni vele, vagy ez csak olaj lenne a tűzre? Az elbeszélgetésen konkrétan azt értem, hogy leüvölteni a fejét. Szerintem most a bájcsevely kevés lenne.



2019. ápr. 26. 23:10
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
55%

Jézus! Nem adsz neki kölcsön, ezért kérj te bocsánatot?!

Nem normálisak.

2019. ápr. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!