Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nekünk van igazunk vagy...

Nekünk van igazunk vagy anyámnak? Mi lehet a baja? Féltékeny?

Figyelt kérdés

A párom,anyám és én együtt laktunk 7 hónapon keresztül. Mi külön akartunk költözni a párommal. Kerestünk is lakást de anyám kapott az államtól egyet. Azt mondta menjünk oda nyugodtan. A ház romokban állt. Én és a párom újítottuk fel az egészet. Mi is fizettük a felújítást. Amikor kész lett a lakás...Anyám kitett minket abból az okból hogy a párom nincs jó hatással rám. Ellopta a pénzünket. Az összes bútort amit oda vettünk. Az összes cuccaink ott vannak. Nem enged be minket a lakásba. Azt mondja én vissza mehetek de a párom nem.


Külföldön lakunk.


2019. jún. 19. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Miben kellene igazat adni egyik vagy másik félnek?
2019. jún. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés szempontjából 0 az információ.

Tudni kellene, hogy anyád miért rágott be ennyire a párodra, mert feltehetőleg anyád nem egy bűnöző.

2019. jún. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem kedveli a párom. Csak ennyi.
2019. jún. 20. 14:09
 4/4 anonim ***** válasza:

#3

Az ilyesminek általában oka van és ezt meg is osztotta veled. Különösen, ha előtte együtt laktatok.

De ha ennyire titkos, akkor tartsd meg magadnak, de így nem lehet mit mondani.

2019. jún. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!