Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerdán lesz egy családtagom...

Szerdán lesz egy családtagom diplomaosztója. Még nem mertem neki elmondani, hogy nem tudok menni, meghívót is kaptam. Ti kiakadnátok rám?

Figyelt kérdés
2019. júl. 18. 19:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Július közepe van, ilyenkorra azok már lementek nem? Nem emlékszem, hogy mikor volt pontosan az enyém. :D Mondjuk eleve nem is hívtam csak 4 embert, róluk meg tudtam, hogy biztosan jönnek. :D
2019. júl. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek attól függ mennyire közeli rokon és mi az oka, hogy nem tud jönni. Testvérem nem jött az egyik ballagásomra mert nem volt kedve, rajta kívül minden rokon ott volt akit meghívtam/tunk. Nem akadtam ki, de hatalmas csalódás volt.

De a sunnyogás akkor sem tetszene ha valós okod van. Szeretem ha az emberek egyenesek. Ha pedig fizetnie kellett a helyért még el is tud hívni valakit helyetted.

2019. júl. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!