Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan reagálnál, ha a 20...

Hogyan reagálnál, ha a 20 éves lányod elkezdene Barbie babákat gyűjteni?

Figyelt kérdés

2019. júl. 28. 13:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Engem nem érdekelne. Az ő dolga. Már felnőtt nő azt csinál a pénzével amit csak akar és ha ő Barbie babákra akarja költeni akkor hát hajrá. Semmi közöm hozzá.
2019. júl. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Azt kapna onnantól tőlem ajándékba. Pontosan mi a probléma azzal, ha valki gyűjt valamit? Én csészéket gyűjtök, van vagy 100 darab. És?
2019. júl. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Én 33 évesen elgondolkodtam a minap, hogy veszek egy Sleich műanyag dinoszaurusz figurát... Világ életemben imádtam a dinoszauruszokat, ezek a figurák meg annyira szuperül néznek ki! Ha nem kerülnének ilyen sokba, simán gyűjteném őket. Szóval szerintem a barbi sem gáz.
2019. júl. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Anyám 47 éves. Kis porcelán babákat, macskákat, kacsákat gyűjt. Már nem is számoljuk mennyi van neki. Vam köztük olyan aminek igencsak komoly ára van. Szóval nem gond ha gyűjti, olyan 20 év múlva lehet lesz olyan barbi baba, amit szép pénzért el tud majd adni
2019. júl. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, azt kapna akkor születés napjára. Amúgy Én a mai napig porcelán babákat gyűjtök a párom pedig hot wheels kisautókat.
2019. júl. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
29%

A Barbie babákkal nem lenne problémám, én is gyerekes vagyok. Szeretem a színes, állatos, csillogós dolgokat.

Inkább magával a gyűjtögetéssel lenne gondom. Felhívnám a figyelmét, hogy környezetszennyező, amit csinál.

2019. júl. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%

Nézd, mindenkinek van szenvedélye. Én porcelánállatokat gyűjtöttem a tizen-huszonéves korom fordulópontján.


36/N

2019. júl. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
17 éves lány vagyok és ilyen kis kukabúvár figurákat gyűjtök :D Én nem rohannék falnak ettől
2019. júl. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
Most őszintén kérdezem: mi a baj vele? Semmi. Én egy időben felfelé álló ormányú elefántokat gyűjtöttem, mert egyszerűen tetszettek. Porcelánból, bármilyen anyagból. Még idősebb is voltam, mint most a te lányod. Semmi kivetnivaló nincs benne. Gálvölgyi meg bohócokat gyűjt. Más meg bélyeget. Mit reagálnék? Semmit. Aki meg azt írta, hogy környezetszennyező, na hát ne haragudjon a világ... Nem szemetet gyűjt, hanem babákat.
2019. júl. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
41%
Már fingani se szabad mert környezetszennyező :"D értem én hogy figyelünk de ne csapjunk át szélsőségesbe
2019. júl. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!