Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan reagálnál a helyemben?

Hogyan reagálnál a helyemben?

Figyelt kérdés

Ünnepekre hazajöttem...apám mindig is idegbeteg volt,de ahogy idősödött kicsit normalizálódott a helyzet.Amikor havonta 1x hazajövök hétvégére első nap még normális,de már 2.nap végére érzem,hogy az idegei felrobbannak.Pedig amennyire lehet meghúzom magam,kerülöm,bezárkózok a szobámba stb.Szóval így esett ez most is. Egy nap max 1x eszek "főtt"ételt,elég sovány vagyok.Általában egy mirelit krumplit rárakok sütőpapírra mindenféle olaj nélkül,be sütőbe és ennyi.Elkészítettem most is,erre a következőt hallom ordítozni tőle(anyámnak mondja) "mi ez a kib#szott hal szag?" mit csinált már Réka? kib#szott halat? ...nem... " akkor disznózsír??"--nem-- "kinyitja ablakokat,rá 5 percre "megdöglök a kib#szott huzat megöl,nem bírom már" bezárja "mit kell zsírozni itt,meg lehet fulladni tőle.. ... (abban nem volt zsír) "akkor is érted tönkreteszi a házat is" .


Tudni kell,hogy több éve vega vagyok,semmiféle hús,hal szóba se jöhet.Még 5 éve ettem halat és akkor tanulta meg,ha én főzök akkor az hal és azt kell mondnai,hogy k#rva büdös. Szegényke annyira belém akar kötni,hogy a krumplit is lehalazza ,meg disznózsírozza...holott olyan száraz ,hogy nem rakok alá még egy cseppet se...

Szóval egyértelműen arra megy a dolog,hogy engem bántson,belém kössön,lelkileg vagy akárhogy is megalázzon,hibáztasson,szidjon.

Én úgy tettem itt mintha nem hallottam volna,de magmban azért elég dühös lettem rá,hogy mekkora egy idióta,agyatlan ,beteg ember...

Ti valamit reagálnátok rá,vagy inkább nem szólnátok semmit?


2019. ápr. 21. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Minek mész haza?
2019. ápr. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a család többi tagja miatt..akikkel hasonlóan szokott bánni egyébként..
2019. ápr. 21. 16:44
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Pl allj a sarkadra s mond meg neki hogy huzza kicsit visszabb magat,ha valami tonkremegy kifizeted csak ne nyavogjon mar annyit! Mamam is pont ilyen csak meg rosszabb de kiakad ugy leuvoltom hogy megemlegeti! Szeretem tisztelem de kiakaszt neha.Aztan tudja o is hol a helye.Segitem mindent amit tudok odaadok,tamogatom mert idosek de akkor kussoljon mar ne ugraljon nekem.
2019. ápr. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kiakadok*
2019. ápr. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A tönkreteszi a házat,azt arra értette,hogy a szag teszi tönkre nem én :D

Hogy beszívja a szagot a ház és vége ...

azért gondoljatok bele,milyen szaga lehet egy mirelit ,olajmentes ,sütőben sült krumplinak...

Régen a pirítós kenyértől akart meghalni,hogy a fokhagymaszagtól megőrül...persze amikor ő eszi kuss van.

Talán nekem is ezt kellene,akárhol járok azon agyalni mivel cseszhetem fel és bánthatom?


Azért én nő vagyok szóval nekem nem olyan egyserű leüvölteni egy ilyen erős ,idegbeteg embert..félek tőle.

2019. ápr. 21. 16:55
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Karácsony másnapján engedte el egyszer magát apám, más miatt ugyan, de rohadtul megbántott. Én összepakoltam és visszamentem a koleszba, pedig úgy volt, egy hétig még maradok és otthon fogok tanulni. :/
2019. ápr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Oszd ki, vagy mondd neki vegyen be nyugtatót.Az apud egy mániákus beteg.Akkor az anyud hogyan fõz ételszag nélkül?
2019. ápr. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Írod, a család többi tagja miatt mész haza.

Nos, én nekik, úgy, hogy apám ne hallja, elmondanám, hogy ezután nem jövök, éspedig apám miatt. Ha akarják, máshol szívesen találkozom velük. Ill. anyukám felé kifejezném értetlenségemet, hogy miért jó neki egy ilyen emberrel együtt élnie.

2019. ápr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!