Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan szülő, aki...

Van itt olyan szülő, aki magára ismert ebben?

Figyelt kérdés

Amikor a gyerek itt arról mesél, hogy tiltva van, bántalmazva testileg-lelkileg, hülyének nézve, elhordva mindennek.

Amikor a tönkretett gyerekkoráról, élményeiről, szándékairól mesélnek.

Amikor a kommentelők többsége egyetért abban h anyu-apu iszonyat mérgező személy, esetleg mentális problémával küzdhetnek.

Ilyenkor ha magadra ismersz ezekben, hogy érint? Beismered? Elgondolkodsz? Vagy csak letudod azzal, hogy itt mindenki hülye?



2019. júl. 28. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
27%

Az a baj, hogy a kiírt kérdések 90%-a kamu, így sokan - én sem - már nem vesszük komolyan.

(nem vagyok szülő)

2019. júl. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mutass erről egy hiteles statisztikát kérlek. Ha nem tudsz, mivel ugy sincs ilyened, inkább tartsd meg a semmitmondó véleményed és a fejedben lévő "biztos igy van mert én igy gondolom" adatokat.
2019. júl. 28. 21:36
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

#2

Téged tényleg durván verhettek szegény!

További szép estét!

2019. júl. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem (bár nem vagyok szakember) a probléma lényege hogy ezek a tipusú mérgező szülők nem rendelkeznek annyi önismerettel, önreflexióval hogy az ilysmiben magukra ismerjenek.
2019. júl. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Jézusom kérdező, fordulj pszichológushoz.

És itt valóban a kérdések óriási hányada kamu. Érdekes, hogy mindig csak a tinik nyavajognak, hogy mekkora szar az életük. Valahogy a szülői oldalt sosem látjuk. Nem láttam még ilyen kérdést kiírva, hogy a "17 éves lányom nem érzi jól magát itthon, nem engedem, hogy bezárja a szobája ajtaját és a testvérét jobban szeretem. Ja meg nem engedem el a szomszéd faluba sem busszal. Eléggé kamaszodik, visszafelesel, ezért azt híreszteli másoknak, hogy bántjuk is, ja meg alkoholisták vagyunk. Segítsetek."

Persze, vannak ilyen szülők, sajnos, de szerinted azok ide fognak írni neked, hogy jelentkezzenek a felszólításra? Ébredj fel!

2019. júl. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Az ilyen szülők magukat tökéletesnek látják, és lehet valóban tényleg megindent megtesznek, de ők is ugyanolyan sértettek és törékenyek legbelül, miközben próbálják fenntartani a szülői szerepet és a tökéletesség látszatát, mellette még dolgozni is és nyelni a munkahelyen. Tudom, ez nem mentség, de nem fognak magukra ismerni.
2019. júl. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Anya vagyok.Csak 3 eves a gyerek,de mar most ugy erzem hogy nem vagyok a legmegfelelobb neki.En sem tudok jot mondani a szuleimrol(pontosabban 1rol mert a masik sajnos meghalt mielott megismerhettem volna) de tudom hogy ezeket irna egyszer a gyerekem rolam megprobalnek beszelni vele hogy bizonyos dolgokat miert erez igy? Tenyleg ilyen vagyok? En elismerem a hibaim sot meg tobbet is...remelem sikerul jo anyja legyek a gyermekemnek
2019. júl. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
Bírom itt mindig csak a mérgező szülőkről van szó. Mi a helyzet a mérgező(hisztis, önző, kihaénnem nekem mindent szabad) gyerekekkel?
2019. júl. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
27%

#8

Nincsenek szuletett mergezo meg gonosz gyerekek, maximum a kedves szulok altal elrontott neveles aldozatai...

2019. júl. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
96%
9es, ennyi erővel született mérgező szülők sincsenek, csak a kedves hisztis gyerekek teszik őket ilyenné...
2019. júl. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!