Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Volt olyan gyanúd, hogy...

Volt olyan gyanúd, hogy titkolják előled a szüleid, hogy örökbe fogadtak?

Figyelt kérdés

Beszéltem egyik rokonommal, meglepődött, mikor megtudta, hogy koraszülött voltam, ráadásul 6 hónapra születtem. Neki arról sincsenek emlékei, hogy anyámat látta volna terhesen annak idején velem, holott akkor már felnőtt volt.


Nincsenek anyámról terhességi fotók, meg semmi.



Sem olyan képek, amikor megszülettem, pár hetes voltam, az első képek 3 hónapos koromból valók.


Azt mondják azért, mert akkorra adtak haza a kórházból.


Egy barátnőm, aki újszülöttosztályon, korababák között dolgozik, megnézte a kiskori képeimet, és azt mondta, kizárt, hogy én korababa lettem volna.


Annyit tudok még, h. anyámnak voltak gondjai a teherbeeséssel, és előttem már egy magzatot elveszített.



2019. júl. 30. 21:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%

Hát akkor én mit mondjak ennyi erővel...nemhogy babakori kép nincs, de a legrégebbi fotó is csak óvodás koromban készült. A tesóimról bezzeg albumnyi kép van. Az összes testvérem szőke, kek szemű, alacsony hízásra hajlamos, én barna hajú, barna szemű, örök vékony vagyok. Anyám semmit nem mond arról hogyan születtem, annyi, hogy hétkor és könnyen jöttem, de pl az hogy este 7 vagy reggel 7, arra mindig mást mond. Ráadásul egyik szülőmre sem hasonlítok, jaa és biztosak voltak benne, hogy fiú leszek.

Neeem, még nem gondolkodtam rajta, hogy nem a szüleim a szüleim. Bár esetemben inkább elcserélésre, mint örökbefogadásra gyanakodnék. 25N

2019. júl. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, olyan agresszíven ragaszkodsz a megalapozatlan elképzelésedhez, hogy az már fáj. DNS teszt. Ennyi.
2019. júl. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
83%

Elég közel dolgozom ehhez a területhez (nagyon közel), szóval hidd el nekem ha azt mondom, hogy sok 3 éves gyereken nem látszik meg, hogy korababa volt. Vannak, akiken igen, de sokuk szépen összeszedi magát.


Egyébként ismerek 2 családot, akik örökbe fogadtak gyereket és mindkettőjükről van pár napos képük. Semmit nem bizonyít.


Viszont azt látom, hogy nagyjából mindenki egyöntetűen ugyanazt mondja, ennek ellenére te eldöntötted, hogy mindenki hülye csak te vagy helikopter és rápörögtél a témára.


Szóval a javaslatom: DNS teszt.

2019. júl. 31. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

"és kísérik olyan tünetek, hátrányok, jellegzetességek, amikből nekem semmi nem jutott."


Érdekes, a tesómnak nem kísérték. Ő is sokat volt kórházban születése után, és anyánkról egy terhes fotó sincs.

2019. júl. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
94%
Mi van? Neked tényleg nincs jobb dolgod annál hogy mindenféle elméletet szövögess a csökött agyadban? Egyébként miért vadidegenektől várod a választ? Ha terhes leszel akkor is majd minden tünetedet ide írod majd és majd ha azt mondják hogy terhes vagy az neked jó lesz orvos nem is kell? Ez nem így működik nem vadidegenektől kell várni a sültgalambot a szádba, ha annyira izgat kérdezd meg a saját szüleidet, igen jól olvasod a SAJÁT SZÜLEIDET akik véle
2019. júl. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
A kerdesre valaszolva:nem, nincs olyan gyanúm, higy örökbe lettem volna fogadva. Tinikoromban volt, állítólag akkor normális valamiért, de logikus, higy ők a szüleim.
2019. aug. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
Annyira ragaszkodsz az igazadhoz. Az en szuleimnek is mas a borszinuk mint nekem ok feherboruek en barnabb es nem nem egtem le a nagymamam borszinet orokoltem.egy 3 honapos keprol egyertelmuen nem latszik hogy koraszulott testverem is koraszulott rajta se latszott 7 honapra szuletett es tobb honapig volt korhazban rola se es Rolam se keszult terhes kep mikor anyank terhes volt velunk es rola se keszult korhazi kep.
2019. aug. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!