Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti elmondanátok anyukátoknak...

Ti elmondanátok anyukátoknak ha rájönnétek hogy az apátok más nőkkel folytat viszonyt?

Figyelt kérdés

2019. aug. 4. 22:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem anyukád nem csodálkozna rajta; ha eleve olyan rossz a házasságuk, hogy apukád nem hajlandó érte változtatni a lélekromboló életmódján, akkor a megcsalás igazából már lófsz. Szóval ha el is mondod, nem számít, valószínűleg tudja, sejti anyud, vagy épp tesz rá magasról.
2019. aug. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem anyud tudja már régóta.
2019. aug. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ma igen, mert felnőtt vagyok, könnyen jár a szám. De gyerekként, amikor az ember függ a születől, teljes mértékben kiszolgáltatott nekik, akkor ez aligha kivitelezhető - főleg, ha az egyik szülő van olyan önző dög, hogy még meg is fenyegeti a gyereket és hallgatásra kényszeríti.
2019. aug. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Biztosra veszem hogy nem tudja anya...
2019. aug. 5. 09:59
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez volt a helyzet egy távoli ismerősünknél is.

Az apuka italos volt, napi két-három doboz cigit is elszívott, évekig nem volt hajlandó felkelni a foci közvetítés elől a fotelból, hogy munkát keressen. Az anyuka ezzel szemben meghunyászkodó, csöndes típus volt, szorgalmasan dolgozott, bár elég szerencsétlen volt, mert nem tudta elintézni, hogy a munkahelyén bejelntsék, ergo feketén dolgozott és ha szólt volna, a munkahelyével játszott volna. Szó szerint az anya tartotta el a férjét és a két gyerekét, a házukban nem volt fürdőszoba kiépítve, a szomszéd nagyszülőkhöz jártak át télen-nyáron fürdöni, meg pottyantós vécében végezték a dolgukat a kert végében. Kedves apuka még arra is képes volt, hogy fűvel-fával csalta a feleségét, és egyszer magához akarta költöztetni a szeretőjét, hogy a felesége majd eltartja őket vagy elköltözik...

A további fejleményeket nem ismerem, azt tudom, hogy még mindig együtt van a pasi meg a felesége, nem váltak el. Sok olyan ember van sajnos, aki kilátástalannak tartja a válás utáni létet, emiatt úgy dönt, hogy inkább szemet huny egy ilyen eset fölött is, és folytatnak mindent tovább úgy, ahogy addig volt.

2019. aug. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen undorító férgeket, mint az apád, semmiben nem támogatnám soha az életben, semmiben. Utálnám...megértem, hogy félelemből nem mered elmondani. Akkor tegyél közvetett dolgokat, amikből anyukád rájöhet a dologra, pl. valami bizonyíték, csekk vagy bármi, amit apukád elfelejtett volna kidobni a kukába és anyukád pont meglátja. Valami ilyesmi, és ne derüljön ki, hogy te tetted oda. Vagy egy postaládába bedobott levél egy ismeretlen szerzőtől, amit anyukád kinyit és benne van az igazság.
2019. aug. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Igen.

Mond el neki, utána bármit dönt tartsd tiszteletben.

2019. aug. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!