Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak a családommal?...

Mit csináljak a családommal? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Nagyon nagy szorongassal kuzkodo 20 eves lany vagyok. Kiskoromban sokazor megutottek, mert nem akartam menni fellepni hangszerrel, mert utaltam az egeszet, mert ebbe is ok eroltettek. Mindig szekalnak, hogy nem kellek egy pasinak se, mert mindegyikkel osszefekszek (szerintuk). Ma el szerettem volna menni egy fiuval talalkozni es nem engedtek el, mert szerintuk bulizni mentem volna es be akartam volna rugni. A fiu felajanlotta, hogy kocsival ertem jon es elmehetunk enni valamit vagy meginni es a szuleim nem engedtek el 20 evesen. A tesom is nekem allt, o 18 eves, hogy nem mehetek sehova, mert ezt nem igy kell elintezni, hogy en este 11kor elindulok egy fiuval. Meg, hogy tonkreteszem anyaekat. Mondom en csak szeretnek talalkozni egy fiuval, randizni. Erre ravagtak, hogy ha szeret, akkor var rad akar egy evet is. Ott ultem kivasalt hajjal, feloltozve, kisminkelve(lazan) es elkezdtek lelkileg zsarolni, hogy mindk kell oket idegesiteni, hogy este 11kor elmegyek egy “felpuceron” es aztan megint megfazok.

Egyebkent mindennel ez van. Ha egy baratnommel talalkozok akkor is ez van. Multkor elmentem kutyat setaltatni es penzt kerten, hogy baratnommel be szeretnenk ulni egy barba meginnibegy rozet. Erre nem adtak penzt meg elkezdtek kiabalni, hogy alkoholista vagyok es, hogy minek menni mindig mindenhova. Apam pedig mondta anyamnak, hogy “had menjen a fereg, majd rajon, ha a maja tonkremegy” .

Ezt hallgatom es elkezdtem felni a betegsegektol es elmentem a pszichiaterhez, aki megallapitotta, hogy panikbeteg vagyok es hipochonder es felirt egy nyugtatot, hogy ha nagyon rosszul erzem magam, akkor vegyem be, de nem rendszeresen. Ezt a gyogyszert elvettek tolem, nem engedik,hogy szedjem. A tesom 18 eves baratja is mindig belem kof, hogy miert veszekszek mindig, hogy tulsagosan mashogy gondolkodok, mint a normalis emberek. Mindent tulreagalok. Nagyon rosszul erzem magam, pszichologushoz sem tudok elmenni, mert felkellett mondanom a munkahelyemen es nincs penzem ok meg nem adnak ra, mert szerintuk azt ok is el tudjak mondani, mint a pszichologus.

Tudok segitseget kerni toletek? Valaki nem szeretne esetleg beszelgetni, aki hasonlo helyzetben van? 2 hete nincs munkam. Szeptember elejetol fogok egy helyen dolgozni, de nem ertik meg, hogy nem hivnak be hamarabb, mert aki ott dolgozik akkor fog elmenni. Es aztmondjak semmirevalo vagyok meg, hogy elvarom, hogy eltartsanak, meg, hogy szarra dolgozzak maguk miattam es nincs penzunk se.

Bocsanat a hibakert csak epp a konnyektol alig latok, mert olyan ideges vagyok:(


2019. aug. 10. 23:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

20 éves vagy

Elvileg felnőtt

Fizetésedből kiveszel egy szobát és költözöl

2019. aug. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Mérgező szülők, menekülj, amint tudsz. Én a tanulásban láttam menekvést.
2019. aug. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Ha napközben elmész bárhova, mit tesznek, utánad mennek?

A 18 éves testvéredet miért engedik el?

Annyit kell tenni, hogy közlöd: "most elmegyek, majd jövök valamikor", pár ilyen után majd rájönnek, hogy el kell engedni. Nem hiszem, hogy ha elmennél "anélkül hogy megengedték volna" ne mehetnél vissza többet oda.

2019. aug. 11. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

ne avasd be őket a magánėletedbe! amikor kilépsz az ajtón annyit mondasz:ne aggódjatok, majd jövök..

És gyűjts össze pénzt hogy minél hamarabb elköltözhess..

2019. aug. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%

Rinya, rinya, rinya. Unom már az ilyen 20x éves életképtelen felnőtteket. Elcseszték a gyerekkorodat. Jó. Mérgeznek, nem normálisak. Jó. Akkor felállsz, elmész, mert felnőtt vagy, kiveszel egy szobát és vissza se nézel.

Vagy mégis mit vártok az ilyen kérdéseknél? Szüleitek nem fognak változni, ezt dobta a gép, mi nem tudjuk észhez téríteni őket, beverni a fejüket esetleg. Ahhoz meg, hogy kiálljatok magatokért gyávák vagytok. Különben nem írnátok ide bőgve, a könnyektől alig látva. Brühühü 😥😥

Mit akartok? Komolyan kérdezem. Mégis a (mások szerint nehezen kivitelezhető) költözésen kìvül mi más megoldás van? Vagy mutasd meg anyádéknak a válaszomat: HÜLYE, GYÖKÉR SZÜLŐK VAGYTOK!!!

2019. aug. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Jarsz egyetemre? Az elott kellett volna gondolkodni. Esetleg nem kiserelsz meg atmenni egy masik egyetemre, messze a varosodtol? Kollegium nem olyan draga, mellette melozol picit es ki is jon.
2019. aug. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Többnyire igazad van de a nyugtatót ne szedd mert minden orvos egyből azt írja fel és rá fogsz függni mint pár százezer másik magyar és tönkre teszed magad.
2019. aug. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

Nem szeretném bírálni a szüleidet, viszont egy dologban igazuk van. A húgod is reálisabban látja a helyzetedet, mint te magad.

Este 11-kor nem megyünk el inni egy alig /vagy egyáltalán!/ nem ismert fiúval! Arra való a nappal, hogy ismerkedjünk, találkozzunk, hogy tudjuk, kiben mi lakik, mit várhatunk el tőle. Nem akarsz lemaradni a húgodtól, neki már tartós kapcsolata van, de ne hamarkodd el a dolgokat.

Még valami: ha te este 11-kor elmész randevúzni, akkor ügy is fognak veled bánni!

2019. aug. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
Egy kis baj veled is van. Mindenki rossz és gonosz a környezetedben csak te nem.
2019. aug. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
Abból amiket írsz úgy tűnik okkal kezelnek gyereknek. Húsz évesen tényleg anyuék fizetik hogy beülhess valahova? Ha este tizenegykor nekiindulsz az éjszakának, akkor azt hiszed nem azért visz el az ismeretlen pasi hogy megfektessen? Úgy tűnik a húgod érettebb mint te vagy....
2019. aug. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!