Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinálnátok ha a 16 éves...

Mit csinálnátok ha a 16 éves lányotok 34 éves férfival lenne együtt, aki pénzeli?

Figyelt kérdés
2019. aug. 13. 18:19
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
81%

Figyelj #30, ilyenkor jól tetszel lenni???

Vagy szerinted az ember addig ne járjon senkivel, amíg nincs saját keresete? Ezt mégis hogy gondolod? Az egy percig se zavar, hogy az utóbbi évtizedekig az volt a teljesen természetes - sőt sokaknál ma is az - hogy amíg nincs közös kassza, addig a férfi fizet? (kaját, italt, belépőt, taxit, mittudomén)

És hát valóban, amíg az embernek nincs saját jövedelme, addig valaki(k)re mindenképp rá van utalva, és az illető(k) akár vissza is élhet(nek) vele. Csak tudod az nem a párja - akivel legfeljebb szakít - hanem mondjuk a szülei, akikkel igen nehezen tud szakítani a nagykorúságáig. Mert hát az ember a párját maga válassza, a szüleit meg nem.

De nem, nálunk spec senki nem élt vissza semmivel.

2019. aug. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
52%
#31 Jól vagyok,kösz.Én nem tudnék senkivel úgy kapcsolatot kialakítani,hogy nekem nincsen saját keresetem,mert nekem elég kínos lenne az,hogy neki van pl. autója és azzal furikáz engem,meg mindent fizet helyettem(amiket írtál is pl),megszoktam,hogy ebben független vagyok mindenkitől.Es nem a vagyon miatt,hogy a kulonvagyonomat megovjam,hanem mert ilyen vagyok.Egy nő legyen képes a sajat laban is megallni,ne csak akkor legyen no,ha pasi van mellette es eltartja(ezt altalanossagban ertem,nem konkretan rad).
2019. aug. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
69%

Nekem valahogy egyaltalan nem lenne termeszetes,ha a parom tartana el.Tul luxus lenne.A gyerekemet tartsa el a kello mertekben(vagyis amit az egyik szulotol meg kell kapjon),plusz a kiadasok felet o allja es ennyi.

Sokaknak a penz a lenyeg es ezert tartatjak el magukat es fognak ki olyat,akinek penze van-persze itt is van kivetel,azokra nem vonatkozik.

2019. aug. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
81%
#32, hát nem tudom, én nagyon nem szeretnék egy olyan világban élni, ahol az emberek átlagban 20 éves koruk körül (18-23) szerzik az első párkapcsolati-szexuális tapasztalataikat. De ez nyilván mindenkinek a saját privát döntése.
2019. aug. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
69%

Inkabb akkor szerezzék meg,mint korabban sokkal fajdalmasabb sok negativummal tarsulva,amit nem tudnak kiheverni.

Vagy diszkoban reszegen ugy hogy azt se tudjak kivel voltak,ki a gyerek apja es semmi erzelem ne kosse oket a masikhoz.

Mert manapsag a fiatalok 90%-a ezt teszi.Ezert keresnek az ertelmes fiatal nok 20ev koruli nok idosebb ferfit,mert a maiak csak osszehanyni tudjak magukat,de felelosseget vallalni nem.

2019. aug. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
77%

Abszolút nem értek egyet #35, szerintem a párkapcsolati-szexuális élet optimális kezdete kb a 16-17 éves kor - de természetesen ez mindenkinek a SAJÁT döntése.

"Vagy diszkoban reszegen ugy hogy azt se tudjak kivel voltak,ki a gyerek apja" - khmmm

1, Védekezni kell

2, Ha ennek ellenére teherbe esik, nem kell megtartani.

Az tipikus AB-ellenes magzatvédő vaker, hogy valaki csak olyannal feküdjön le, akivel el tudna képzelni egy gyereket, és csak akkor, ha el tudná tartani...

2019. aug. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
#36 Akkor nalatok nem is jott a gyerek 22 év alatt?Volt mar abortuszod,v veteltel el babaval?Ha igen hogyan erezted magad mikor megtortent?
2019. aug. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Miert 16-17 évesen szerinted az optimális a szexualis elet megtapasztalasa?

Ismerek olyat aki mar 16evesen elt szexualis eletet,en meg ilyemkor tanultam,mason mar az egesz suli vegigment.

Ehhez kell egy bizonyos szintu erettseg mindenhogyan.Nem eleg az,hogy ott a ferfi es kapd le.

2019. aug. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%

"Ismerek olyat aki mar 16evesen elt szexualis eletet",

Valószínűleg ismersz, mert a 16-17 éves kor a magyar átlag.

"en meg ilyemkor tanultam,mason mar az egesz suli vegigment."

És téged egy csöppet se zavart, hogy neked csak a tanulás van, és mégis ugyanazoknak a követelményeknek kell megfelelned, mint akiknek a tanulás mint kötelezettség mellett adott a haverok-buli-fanta is???

Másfelől és akkor mi van, ha "az egész suli végigment" - idézőjel, mert ez alatt a valóságban szinte mindig 10 alatti partnert kell érteni - ? Valahogy én soha sem a "polgári-keresztény-konzervatív" családi idillre vágytam, sőt, mondhatni kirügyezek ettől az értékrendtől. Szóval engem egy pillanatig se érdekelt soha, hogy a páromnak 0 vagy 20 partnere volt előzőleg... más szempontok érdekelnek párválasztás kapcsán.

A #37-re meg annyit, hogy már bocs, de nem valami figyelmesen olvasol. A #29 első mondatát kellene értelmezni.

Általános válaszként meg annyit, hogy egyikünk se AB-ellenes, ha úgy adódik simán választottuk volna.

2019. aug. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!