Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti együtt maradnátok a gyerek...

Ti együtt maradnátok a gyerek és a pénz miatt?

Figyelt kérdés

Egy rokonom házassága annyira megromlott hogy a feleség kétszer is el akart menni. De mivel a férj fizetéséből élnek és egyedül nem tudja eltartani a gyereket, így marad. De a férj is válni akar, csak a gyerek miatt nem.

Ti mit gondoltok erről?



2019. júl. 4. 23:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
55%
Igen
2019. júl. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
70%
Gyrek miatt maradtam, pénz miatt nem, mert én tartottam el a férjemet.
2019. júl. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
72%

Ha ennyire függ valaki anyagilag a másiktól, akkor gyakorlatilag nincs döntési helyzetben. Maradnia kell.

Pont az ilyenek miatt mondom mindig azoknak itt gyakorin, akik különösebb ok nélkül "háztartásbeliek", hogy meg fogják egyszer szívni.

2019. júl. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
79%
Hát, mivel a nőnek nincs önálló keresete, ezért igazából ez az egyetlen megoldás. Én egyébként úgy vélem, hogy jobb, ha a szülők elválnak, mintsem hogy örökké egy boldogtalan házasságban éljenek. Meg sokan nem válnak el, mert hogy "a gyerek". Ennyi erővel örökké együtt maradhatnának, mert hát "a gyerek". De ebben az esetben nem nagyon van más lehetőség, ha a feleség a férjétől függ anyagilag.
2019. júl. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
77%
Én úgy gondolom,hogy inkább nőjjön fel az a gyerek egy csonka családban,mint egy nem szeretetteljes légkörben,a gyerek nem köt össze se a pénz,szerintem anyuka próbálja meg összeszedni magát és menjenek külön.
2019. júl. 5. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
61%
A CSOK mellekhatasakent ez lesz a termeszetes, nem lesznek egyedul, hurra. En egyebkent azt hiszem a hazassagok nagy resze mentheto, de ahhoz 2 szabad akarat szuksegeltetik elsosorban, nem X kulso kenyszerito ero. Ez igy szenvedes lesz, de a legjobb esetben is csendes egymas mellett eles. Kivanom nekik az utobbit, ha mar igy dontottek, mert szuloi haboruban felnoni, vetekszik az igazi haboruval.
2019. júl. 5. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
72%

Nem maradnék egy boldogtalan kapcsolatban. De nekem van saját keresetem és lakásom, ahova mehetnék.

Nagyon sok nő szül a semmire, az ilyennek tűrnie kell a végsőkig.

2019. júl. 5. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
57%
Ezért nem szülünk a pasi pénzére...most megszívta így járt de nem tudom sajnálni.
2019. júl. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
65%
Nincs a nőnek rokonság? Konkrétan a szülőkre gondolok akihez mehetne a gyerekekkel. Válás után gyerektartást kapna, a gyerek miatt meg..hat igaza van egyik előttem szólónak..inkább csonka család mint egy boldogtalan szülő páros. Én se bántam mikor váltak a szüleim, mi is mamához mentünk míg anya össze nem szedte magát. Annyi,hogy anyámat kisemmizte apám,szóval ő nem a semmire szült hanem így jartunk.. :/ Ezt látva én elválnék. Keresnék kiutat és nem akarok ebbe a helyzetbe kerülni soha.
2019. júl. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon nem mindegy, hogy mit jelent az, hogy megromlott a házasság.
2019. júl. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!