Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vannak hasonló helyzetben...

Vannak hasonló helyzetben levők? Borzasztó nagyot csalódtam

Figyelt kérdés

Egyik nap édesanyám beszélgetett egy nővel és meghallottam ahogy megosztotta a nővel hogy engem abszolút nem terveztek,csak úgy akaratlanul becsúsztam nekik és végül megtartottak, viszont a testvéremet tervezték és ő teljesen más. Évek óta folyamatosan éreztem hogy valami nincs rendben, mintha én nem is tartoznék ide, folyton hangoztatták hogy én nem vagyok olyan mint ők. Testvéremmel sokkal kedvesebbek, engedékenyebbek, nekem semmit nem engednek meg. Édesanyám a testvérem minden gondolatát tudja, nekem meg még a kedvenc színemet sem... Most hogy ezt megtudtam még jobban egyedül érzem magam, mint eddig valaha. Akik hasonló helyzetben vannak, hogy élik meg ezt? :/

17L



2019. aug. 15. 11:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem terveztek, de sosem éreztették velem!
2019. aug. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
86%

Uhh ez durva, sajnalom. Tudom hogy nehez ezt megtudni. Én magamtol jottem ra hogy nem tervezett gyerek vagyok, nem mondtak szemtol szembe.

Ha akarsz rola beszelgetni itj privit!

2019. aug. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
92%

Engem sem terveztek a szüleim. Sőt születésem után szegény anyukám ki volt akadva, hogy nem tud majd felnevelni (félt a felelősségtől). Mondjuk elég fiatal is volt még. Mindentől függetlenül nagyon szeretnek!:)

Sajnálom, hogy ilyen a helyzeted!:( próbáld úgy alakítani a jövőd, hogy amint lesz lehetőséged, költözz el. Mást sajnos nem tudsz tenni. Kitartás!:)

2019. aug. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat, ment a zöld kéz! :)
2019. aug. 15. 21:07
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Mi a ménkűt érdekel téged az, hogy terveztek-e, vagy sem? Megszülettél, itt vagy, LEHETŐSÉGET kaptál a boldogulásra. Innentől a többi a te dolgod.
2019. aug. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!