Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nincs jo kapcsolatom a szuleim...

Nincs jo kapcsolatom a szuleimmel, de valahol mégis vagyom rá. Valaki van még hasonló helyzetben? Hogyan tudnám ezt a vágyakozást “elfelejteni?

Figyelt kérdés

Igazabol kb semmilyen kapcsolat nincs koztunk. Egyetemista vagyok, koliban lakom, teljesen magamat tartom el diakmunkabol, kb ket hetente beszelunk ket percet a macskarol.

Anno napi szinten szorongtam, mert en rajtam toltotte ki anyam a duhet, es sose tudtam epp mibe fog belekotni. Valamit minden egyes nap talalt.


Viszont igy meg sokszor csak ugy erzem, hogy logok a levegoben... most epp hazafele megyek a husvet miatt, tokre vartam, de az elozo evek tapasztalatai alapjan semmi jora nem szamithatok.

Olyan rossz ez a vagyakozas valami biztos hatter utan.

24 eves vagyok, de nagyon nehez.


Bocsamat ha kusza lett, mindjart le kell szallnom.

Nem tudom hogy lehet ezt elengedni.

Baratom nincs, mert felek parkapcsolatot kialakitani, gondolom a gyerekkori elmenyek miatt.


2019. ápr. 20. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetldg ha leülnél, megbeszélni a családdal, hogy ez neked így nem jó? Nagyon nem tudok mit mondani, mivel nem ismerem a részleteket, a pontos hátteret..
2019. ápr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Szerintem is mond el nekik mit érzel,mi a véleményed erröl az egészröl hogy jól esne egy kis odafigyelés,vagy támogatás.

Ezzel nem mondasz semmi rosszat,meg legalább tisztázod a dolgokat,ezen át kell esned valahogy.

2019. ápr. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Izabella220 ***** válasza:
Nem mindenkinek osztanak boldog mintacsaládot.Ezt a hiányt csak ideig óráig tudod elnyomni.Próbálj meg nem szomorkodni,nem tehetel róla h ezt osztotta neked sors.Ne engedd hogy tönkre tegyék az életed,emiatt ne legyen végül kapcsolatod.
2019. ápr. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Izabella220 ***** válasza:
Emiatt nehogy ne legyen kapcsolatod.
2019. ápr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..



Sajnálom, részben átérzem. :/ :(

Ha gondolod, írj, hátha....

Nekem sem volt még kapcsolatom, de ha csak annyi baj lenne..


21/F

2019. ápr. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jaj, te drága...úgy sajnálom, sajnos tényleg nem mindenkinek jut egy szerető, támogató család.. velem is ez van, sokszor azt érzem, csak lógok a levegőben, hogy nincsenek igazi gyökereim. Arra nem gondoltál, hogy esetleg eljárj valahova, keress egy olyan hobbit, amit közösségben lehet csinálni? Egy közösség lehet akár egy 2. család, nagyon sokat tud segíteni... Még ha egy biztos családi háttér érzését nem is, de valamiféle támogatást ad azért.

Illetve amit az előttem lévők is írnak: jó lenne, ha tudnál ezekeről beszélni nekik, ha tudtukra adnád, hogy mennyire rosszul estek bizonyos dolgok.

Igy most még egy kis álomvilágban élsz, elhiteted talán magaddal, hogy igen, jó a családod, jó lesz a húsvét, mert túl fájdalmas szembenézni a valósággal... ha beszélnél velük őszintén, akkor az már egy lépés lenne efelé!

2019. ápr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!