Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan nyerhetnem vissza...

Hogyan nyerhetnem vissza anyámmal való kapcsolatom, illetve eszemet? Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Anyámmal nagyon megromlott a kapcsolatom amióta 1.Most h nyár van mindenhova hívni akar, de mielőtt elindulunk vhogy mindig az a baja h miben oltozok(megjegyzem nem k**vasan) azt is megjegyezte; “így nem jössz velem utcára, mert, hogy nézel ki” órákig tudna kiabálni velem h meleg időben miért nem veszem fel a sportot amin nincs, ...stb

2. amikor smink sincs rajtam megkérdi h nem-e akarok feltenni egy kis maskarat vagy vmi, de ha rajtam van az is gond.

Órákig sorolhatnám h mennyi gondunk van de most csak ennyit írok kimért nem akarom hogy hosszú legyen.


2019. aug. 26. 19:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Sportot helyett sortot
2019. aug. 26. 19:40
 2/5 A kérdező kommentje:
Meg azt is hozzáteszem, ha valami ruha amit megvesz nekem nem tetszik nekem, mar a WiFi-t húzza és telóm nincs...
2019. aug. 26. 19:42
 3/5 anonim ***** válasza:
szóval bármit teszel nem felelsz meg neki?
2019. aug. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nem tudom,hogy hány éves vagy,és azt sem,hogy apukádal mi a helyzet vagy tesóval.Annyit tudok javasolni,hogy legyen egy rejtek helyed ahova pénzt teszel.Gyűjtögetsz,és 18évesen elmész dolgozni.Legyen legal1igaz barátnőd.
2019. aug. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vhogy megkene ezt beszelni. Nagyon kell ertekelni egy edesanyat. Ilyeneken amit irtal kar veszekedni es pazarolni az idot.
2019. aug. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!