Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy tudnám elmondani, hogy...

Hogy tudnám elmondani, hogy meleg vagyok és kapcsolatom is van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)


18/f vagyok és az a helyzet, hogy szüleim nem biztos, hogy elfogadnák, mert eddigi tapasztalataim alapján, amikor melegekről szóló téma jött elő, mindig húzták a szájukat.

Nem mondom, hogy megutálnának miatta, csak tudom, hogy nem fogadnák jól.


2019. máj. 14. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
35%

Anya, apa! Meleg vagyok és kapcsolatom is van.


Vagy csak egyszerűen: Pahh! (aki érti, nyomjon egy lájkot)

2019. máj. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Hányszor teszitek még fel ezt a kérdést? Olyan nehéz a több száz kérdés körül visszanézni párat?


Ha homofóbok, nem mondod el. Titkolod és kész, majd a párod beállítod a legjobb haverodnak.

2019. máj. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

A szexualitás a lehető legintimebb magánügy.


Ahogy arról sem beszélünk senkinek, hogy mennyire élvezetes a szarás, ahogy kitüremkedik a kanyarkolbász a ráncos-gyűrűs ánuszom kis nyílásán, célbavevén a slozetot, így a szexualitásunk sem igazán tartozik senki másra. Még a szülőkre sem.


A szülőknek valóban a legjobb spanodként kell bemutatni és hogy mennyire egymásra vagytok kattanva. Vicces, de nekem heteroént is volt ilyen "bromance" haverom, akivel lelkileg szinte párkapcsolati szintű volt az egymásra kattantságunk, mindenhová együtt mentünk, mindent megbeszéltünk, összeöltöztünk stb. Nála is, nálam is jól kezelték, bár igaz, csajoztunk is. De ez nem kötelező. Jó span, kész.

2019. máj. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
"Hogy tudnám elmondani, hogy meleg vagyok és kapcsolatom is van?" - szerintem pontosan így, hogy "meleg vagyok és kapcsolatom is van".
2019. máj. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
87%
Hát szerintem az egyenes út mindig a legjobb. Figyelj, egyszer ígyis úgyis el kell nekik mondanod. Minnél tovább húzod annál nehezebb lesz. Keress egy megfelelő alkalmat amikor le tudtok ülni beszélni és mondd el. Könnyebb lesz szerintem mint magyarázkodni mikor jönnek a "és mikor lesz már egy kis barátnőd?" vagy "miért nem találsz magadnak egy aranyos lányt?" és hasonló kérdések :)
2019. máj. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

6os!nagy tėvedėsben vagy! nem mindegyik lányos hangú, stb. aki meleg!

Nem egyszer láttam olyat hogy teljesen ferfias fiúról derült ki hogy meleg.

2019. máj. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem azon múlik, hogy elfogadják-e, hogy húzzák a szájukat. Az elfogadás nem azt jelenti, hogy örülnek neki.
2019. máj. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mondd el, hogy van egy barátod, x ideje együtt vagytok, szeret téged, boldog vagy vele, neked ez így természetes, ha szeretnék megismerni, szívesen bemutatod nekik. Úgy, mint ahogy más fiúk elmondják, hogy barátnőjük van. Ha nem mutatták eddig, hogy nagyon elítélnék a homoszexualitást, akkor valószínűleg nincs is így. A legtöbb valamennyire(szóval nem nagyon durván) homofób ember csak addig az, amíg a melegek számára egy 'arctalan tömeg', amikor kiderül valakiről, akit ismer, és egyébként normálisnak tart, akkor egy idő múlva általában eltűnik ez.

Szerintem ne parázz rá, viszont adj nekik időt feldolgozni, nyilván nem fogják egyből mosolyogva fogadni.(bár, ki tudja...) Esetleg próbáld megbeszélni ezt a pároddal, kérj tőle tanácsot, vagy bárki más melegtől a környezetedben, akit érdemesnek tartasz erre.

Nem jó bujkálni, és a szüleiddel is őszintébb lesz a kapcsolatod, sokszor a fáj a legjobban, hogy miért titkoltad ennyi ideig, miért nem bíztál meg bennük. Hajrá!

2019. máj. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!