Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális az, hogy mindezek...

Normális az, hogy mindezek ellenére nagyon szeretem az édesanyámat?

Figyelt kérdés

Anya igazából enyhén szólva "olyan amilyen". Bővebben kifejtve: Alpári, flegma, lekezelő stílusa van a környezetével, mindenkivel. Trágárul beszél, káromkodik. Mindig mindenkiről és mindenről megvan a véleménye, mindig megmondja a "tutit". Jelenleg takarítóként dolgozik (ott a hasonló stílusú takarítónőkkel elvihorásznak). Külsőre kicsit molett, de folyton kinn van a fél hasa, forrónacit visel, villogtatja a kőműves dekoltázsát, tetkói vannak, vágni lehet körülötte a füstöt a cigarettától, meg nő létére akkorákat fingik, hogy csak na.


Otthon sem mindig könnyű vele, de a fent leírtak ellenére velem általában gyengéd, gondoskodó, szeretetteljes volt, kiskoromban is és most is és a stílusa ellenére úgy érzem, csodálatos, aranyos anyukám van, örülök, hogy van nekem. Inkább nem is veszek tudomást a viselt dolgairól. Tudom, hogy borzalmas a viselkedése, de mégis szeretek vele lenni, beszélgetni vele, viccelődni, együtt tévézni, eljárni erre-arra. Vagy ha más nem, csak megölelni, hozzábújni. Egyszerűen imádom, nem tehetek róla, képtelen vagyok nem szeretni. Ha meg épp valahol elvagyok, azt érzem, hogy szörnyen hiányzik. Szerintetek nagyon nagy őrültség? Hibbant vagyok, hogy így érzek anya iránt a hülyeségei mellett is? Vagy szerintetek elfogultság, elvakultság lehet? Miért érzem őt tökéletesnek, holott a legkevésbé sem az?


16/L



2019. aug. 29. 12:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Akit szeretek, azt úgy szeretem, ahogy van.
2019. aug. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ. 5-ös nem semmi, sajnálom. :(


Szerettem volna normálisan, névtelenül kikérni kivülállók véleményét, mert én tényleg őszintén imádom anyát, minden hibájával együtt, viszont akiket ismerek, páran mondták, hogy el sem hiszik, hogy a lánya vagyok, meg hogy hagyjam ott a fenébe. És rosszul esett. Tényleg tudom, hogy anyunak rossz természete van és én nem vagyok agresszív tipus, de legszívesebben felképelném, aki rosszat mond róla. Meg azt is megkaptam már, hogy csak szimplán elfogult vagyok, meg nem hiszik el, hogy én őszintén és ennyire szeretem őt.

2019. aug. 29. 18:31
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyám falusi kislányból vakarózott ki városi dámává. Választékosan öltözött, művelten beszélt, tiszta, ápolt, törekvő nő volt. Aztán amikor 16 éves koromban meghalt faterom, ő lelépett egy orvos barátjával. Egyedül hagyott egy állami bérlakásban (akkoriban szinte minden városlakó ilyenben élt), miközben alig hogy elkezdtem a középiskolát. Egyedül maradtam, mint az ujjam, éjszakai vagonrakásokat kellett vállalnom, hogy fenntartsam magam, és nem szólhattam senkinek, mert akkor intézetbe kerülök.

Na, most ez jobb anya, mint a tiéd?

2019. aug. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem nevelt az anyám, úgyhogy én nem szeretem. De nem is kötödünk egymáshoz. Ilyen is van.
2019. aug. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én elsírtam magam ezen. Mit meg nem adnék, hogy ilyen anyukám legyen
2020. jún. 23. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!