Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan találhatnám meg az...

Hogyan találhatnám meg az apámat? Anyám nem mond róla semmit csak egy keresztnevet. De lehet az se igaz. Tudni szeretném ki ő. Gyerekként keresett engem, de nem találkoztunk, nevelőapám elzavarta.

Figyelt kérdés
2019. szept. 1. 12:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
69%
Az anyakönyvi hivatalban csak akkor tudnak segíteni,ha az vsz. apja a nevére vette volna,de gondolom ez nem tőrtént meg,ha a nevelő apja nevét viseli. Így viszont ismeretlen az eredeti apa kilète és csak az anyukádtól vagy a rokonoktól tudsz egyedül érdeklődni. Az viszont kizàrt,hogy attól tartott volna anyukàd,hogy esetleg hozzà költözöl. Ugyebár egy kiskorú gyerek nem maga dönti el,hogy kinèl szeretne élni... Érdekes,hogy ilyen alapvető dologgal nem vagy tisztába.
2019. szept. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
80%
Én is a rokonokat javaslom, próbálj meg közeli rokonoknál érdeklődni, akik bizalmas kapcsolatban lehettek akkoriban anyukáddal.
2019. szept. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
23%

Jajj de bírlak. Fogalmad sincs róla ki ő, es milyen ember. Értem hogy meg akarod találni, de attol mert nem szimpatizalsz anyaddal még nem kell egybol beállítani apadat a világ legjobb emberének. Ugy hogy konretan los..rt sem tudsz róla. Aztan meg majd jon a sírás rívás es a csalódottság ha megtalalod. Nem minden olyan mint a filmekben. Nem mondom hogy biztosra nem, de felesleges beallitanod anyadat a satannak, apadat meg egy angyalnak ugy hogy semmit nem tudsz rola. Várd ki a végét, es ne legyel olyan mint egy 12 eves picsogo kislany.

Egyébként meg csak facebook van es az hogy segítenek a rokonok. Mast nem tehetsz.

2019. szept. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
95%
Felejtsétek már el a hülye fészbukot.Ha még a nevét sem tudja az apjának,hogy a fenébe tudná felvenni vele a kapcsolatot?
2019. szept. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ha rokonoknál kérdezősködsz akkor visszamondják a szüleidnek...ők támadásnak veszik, lázadozásnak. A nevelőapád majd hálátlannak gondol.

Jó sok vita lesz még ebből, készülj fel rá.

Szerintem kérdezd meg a szüleidtől, úgy a legtisztább. Mondd hogy csak kíváncsi vagy. Ha nem jó ember, azt is szeretnéd tudni. Ne kelljen már úgy leélned az életed, hogy nem tudod az igazságot.

2019. szept. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
41%

Amúgy ha annyira érdekelted volna ő próbálkozott volna. Egyszer elzavarták...nagy szám.

Ő se tudja a nevedet, de az anyádét igen. Ő megkereshette volna facebookon (álprofillal esetleg), és a profiljáról csak megtalált volna téged is.

Szerintem nagy valószínűséggel nem jó ember, és csak nem akarják hogy csalódj/bonyodalom legyen.

2019. szept. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Honnan is ismernek a szüleim.... Pár évtized eltelt azóta.... Ha jó ember ha rossz, tudni akarom ki ő... Az hogy anyám milyen volt velem, sajnos én tudom... Köszönöm a valaszokat
2019. szept. 1. 16:54
 18/20 anonim ***** válasza:
87%

Jogod van tudni ki az es jogod van találkozni vele

Nem kell ezen senki besértödjön és személyes sértésnek vegye

2019. szept. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
60%
Hátha a szomszédok/rokonok tényleg tudnak valamit róla; esetleg anyukád régi osztálytársai; nem tudom, ismersz-e ilyen embereket.
2019. szept. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
73%

Ez furcsa, nem szokta a gyámhivatal annyiban hagyni.

Egyik legfontosabb feladatuk tisztázni egy gyermek származását, és akár 3 éves koráig is nyomoznak a valós adatokért.

Esetleg náluk kezdheted a nyomozást.

Sikerült megtudnod valamit azóta?

2022. jún. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!