Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most mit tudok tenni? Én...

Most mit tudok tenni? Én kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés

Sziasztok.. A dolog elején tudni kell rólam, hogy étkezési zavaros vagyok.. De még nem tartok a veszélyes állapotban úgyhogy inkább csak a szüleim hívnak "betegnek", amit utálok..

A mai napom remekül ment, délelőtt a suliban ettem egy belvitás kekszet, ebédre egy gombócot amit a menzán adtak, csak azért, hogy a barátnőim ne fogjanak gyanút a dologról.

Vacsorára banánturmixom volt, de a többiek itthon Brassói ettek, amiből még egy, fél adagnyit se, de a kísértés miatt ettem, mikor én meg melegített. azt, anyám kérdésére.

Leultunk vacsorázni es edesanyam razendit, hogy hova lett a kaja "fele" (az egesz edenyrol beszélt, ami vagy 4 embernek elegendő lett volna).. És újra velem állt le, apámmal karöltve veszekedni, hogy miért nem tudok NORMÁLISAN, VELÜK enni..es utána persze ratértek a zavaromra is..mivel én az ilyen helyzeteket nem kezelem jól, a konnyeimet visszatartva kérdezdkedtem ki,anyám persze mondja, hogy "menj csak, vágd fel az ereid vagy hánytasd meg magad, ahogyan szoktad" (a hanytatas nem sikerült..vágni pedig nem vágom magam, régi eset..) kint sírtam, sokat.. Majd visszajottem, és most magamra zártam a szobám ajtaját.mit tegyek? Én kérjek bocsánatot, hogy nem ettem velük azt a fél falatnyi kaját? Ami miatt most borzasztoan érzem magam, amúgy is..kioktatásokat kérlek ne írjatok, azokból már kaptam eleget.. ❤️



2019. szept. 4. 20:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
48%

Most megetted a fél fazék brassóit, vagy nem?

Ha nem, akkor miért nem mondtad, hogy nem te etted meg?

Ha igen, akkor ne csinálj belőle gondot, ha jól esett, akkor nem árthat.

2019. szept. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nem, dehogy.. Egy fél adagnyi/tányérnyi se volt, szóval 100 gramm körül votl maga a kaja.. Köszönöm a választ:)
2019. szept. 4. 20:09
 3/25 anonim ***** válasza:
15%
Tehát egész nap nem ettél szinte semmit, mert játszottad a fejed a suliban, hogy te milyen erős akarattal fogyózol, aztán este otthon farkaséhesen bezabáltad a család elől a kaját. És még te duzzogsz, amiért ezt számonkéri anyád, hogy miért titokban zabálsz a serpenyőből a konyhában, ahelyett, hogy leülnél az asztalhoz enni, evőeszközzel, tányérból, normális mennyiséget.
2019. szept. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Senki, de senki nem tud róla hogy én ezt csinálom. És ez már nem a fogyókúra kategória,de köszönöm a válaszod, fején találtad a szöget, csak kicsit lejjebb.
2019. szept. 4. 20:15
 5/25 anonim ***** válasza:
74%

Iszonyat, hogy mennyi primitív érzelmi analfabéta szülő van!

80-ás IQ felett azért lehet sejteni, hogyha leüvöltesz egy érzelmi/mentális problémákkal küszködő gyereket, akkor abból sok jó nem sül ki.

2019. szept. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
69%
Nekem volt egy ilyen barátnőm. Ugyan ilyen problémákat csinált az evésből, nem tudott más emberekkel együtt enni. Ezt alap esetben nehéz megérteni. És mivel az evészavaros beszélni sem szeret a problémájáról, így aztán még nehezebb megérteni. Szóval ott egy ember, tele problémával, amiről nem lehet vele beszélni, nem lehet megoldani, sunnyog, és hazudozik az evésről, hát ember legyen a talpán akiben nem megy fel a pumpa. De a másik, hogy bármit(!) mindasz neki, az evészavaros a padlóra kerül tőle érzelmileg, így aztán nem nagyon lehet semmi értelmeset kezdeni. Barátnőmet pszichológushoz járatták, de annak is folyamatosan hazudott. Ez baromi nagy probléma amúgy, én őszintén, a szüleidet sajnálom. És sajnálom, hogy ezt írom, de ti olyanok vagytok, hogy egyszerűen nem lehet mit kezdeni veletek. Szerintem kérjél inkább bocsánatot, és gondolkodjál józan ésszel már egy kicsit. Ne generálj problémákat, és menj el pszichológushoz, akinek ne hazudjál!
2019. szept. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
62%

Azért hívnak betegnek, mert az vagy. Akár beismered, akár nem. Anyád meg azért reagált így, mert tudja mi a baj, aggódik érted. Az más kérdés, hogy én már rég elcipeltelet volna pszichológushoz/pszichiáterhez. Nem kell bocsánatot kérned, hanem össze kellene szedned magad, leültetni őket, és elmondani mi van veled, hogy segíthessenek.

Nem beszélt szépen anyád, de valahogy nem tudlak sajnálni. Nem ők az ellenségeid, hanem te vagy saját magadé.

2019. szept. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
73%
Azzal együtt, hogy igyekeznék nem mondani ilyen ronda dolgokat, attól nekem is elborulna az agyam, hogy közlöd, te nem eszel velünk, mert csúnya rossz hízlaló kaja, és majd amíg mi esszük, addig te tüntetően szürcsölgeted a banánturmixodat, ami mellesleg full édesség kategória, na mindegy, és erre mikor leülnénk együtt, kiderül, hogy te már beleettél a fazékba egyedül. Oltári parasztság volt, már megbocsáss.
2019. szept. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Pszichológushoz ők is akarnak elméletben járatni, de mindig csak veszekedés közben dobálóznak vele, hogy "elviszlek oda". És én nagyon is szeretnék beszélni valakivel kötetlenül erről, elmondani, hogy mi van bennem.. És kedves nem tudom már hányadik,próbáltam velük beszélni erről..hogy nem érzem jól magam a saját bőrömben, mindig csak azt látom, hogy mások mivel jobbak, de csak azt mondják, fogadjam el így magam. És még mindig én vagyok a hisztis, érzelmileg instabil tini, nemde? :) ezen kívül, köszönöm a válaszokat
2019. szept. 4. 20:26
 10/25 anonim ***** válasza:
67%

Hogy mit kellene csinálni a szülőknek?

Mondjuk olyan családot alkotni, ahol mindenki akkor, azt és annyit eszik, amennyit szeretne.

Ez tényleg olyan hatalmas nagy elvárás? Tényleg hatalmas elvárás ennyi szabadságjogot kérnie egy családtagnak?

2019. szept. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!