Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Illik elköltöznie otthonról...

Illik elköltöznie otthonról egy 26 éves embernek, ha adottak a lehetőségek rá?

Figyelt kérdés

Pl örökölt/a szülei vettek neki egy lakást/ stb.


De az illető nem biztos, hogy elakar költözni, lehet hogy kiadja.



2019. szept. 14. 11:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
56%
Nem hiszem, hogy illem kérdése. Ha neki és a szülőknek is jó, hogy egy lakrészen vannak, akkor miért kéne elköltözni? Rengeteget össze lehet spórolni a kiadásból.
2019. szept. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Ki nem sz@rja le, mit "illik"? Mindenki akkor költözzön el, amikor jónak látja vagy amikor a szülei már nem tűrik meg otthon.
2019. szept. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, bennem már 19 évesen is annyira megvolt az igény az önállósodásra, hogy alig vártam hogy mehessek koliba, de nem mindenki ilyen nyilván.

Ha egy létező helyzetről beszélünk, miért nem akar elköltözni az illető, és mit szólnak ehhez a szülők?

2019. szept. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Ha nekem adna valaki ingyen egy lakást én biztosan mennék.

Esetleg 1-2 évre ki lehet adni,hogy legyen egy kis félretett pénzed.

Más kérdés,hogy mennyire illő zsebretenni az albérletpénzt neked,amikor kaptad.


Na,de ez sok dologtól függ.

Pl milyen állapotú a lakás,amit vettél.

Mert,ha felújított,akkor nem adnám ki,azért,hogy lelakják.

Ha viszont mondjuk bútor sincs benne,az más.

2019. szept. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Igen. S IGEN!
2019. szept. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 babyboom567 ***** válasza:
91%

Kedves Kérdező!

Ha vettek neked lakást, akkor azt akarják ,hogy ott élj,különben nem vették volna, vagy egyből ők kiadták volna.

2019. szept. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezen az oldalon mindenki a maradásra fog biztatni, kérdező. De azért azt tudd, hogy felnőni akkor fogsz, amikor önálló háztartást viszel.

60F

2019. szept. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 BRUTAL TV ***** válasza:
56%
Ha kapsz "ingyen" lakást használd ki komám mert ha így haladsz akkor csak fizetős nénik csúnyáját láthatod...:)))))))))))))))
2019. szept. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
70%
Ha kesobb parkapcsolatot akar akkor igenis illik. Az en parom 33 es az annyaval el.. pedig van haza. Erthetetlen szamomra es en peldaul e miatt fogok szakitani mert egy ilyennel sajnos nem lehet tervezni. Tobbet nem jovok ossze olyannal aki a szuleivel el. Foleg ennyi idosen. A 26 is szerintem mar gaz.
2019. szept. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Utolsó, te elköltöztél már otthonról, vagy csak a pasitól várod ezt?
2019. szept. 18. 13:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!