Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, hogy anyám ne...

Mit csináljak, hogy anyám ne akarjon folyton lányokkal összehozni?

Figyelt kérdés

Amúgy is van barátnőm, csak anyukámnak ő nem tetszik. És ha mondom neki hogy nem akarok más csajokksl ismerkedni, akkor azt mondja hogy csak úgy, barátilag mutatta be nekem. A barátnőm meg nyilván tudja mi a szitu, látszik hogy kellemetlen neki, de nem szól. És olyan is volt, hogy a másik csaj, akit anyám nekem szánt nem tudta hogy már van párom és vérciki volt mindkettőnknek.


27/F


2019. szept. 14. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Nem kell vele találkozni egy darabig.
2019. szept. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%
Örülj neki. Ennyi problémát...Van akinek nem dőlnek úgy csak a csajok...
2019. szept. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
27 éves vagy.Nehogy már az anyád intézze a párkapcsolatot neked.
2019. szept. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%
Valld be végre, hogy meleg vagy.
2019. szept. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
4-ből 3 tényleg nem képes elolvasni a címnél tovább??
2019. szept. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

De ez mi?? Mész haza, mert anyud áthívott (mittomán, elromlott a router), és mire odaérsz, HOPPÁ! Meglepetés, itt az új csajod! Ismerkedjetek, amíg pötyögsz a routerrel 😃


Vagy hogy segíts neki bevásárlásban, mert akciós a liszt, és akkor meglepetésként ott egy csajszi, és együtt toljátok a bevásárlókosarat??

2019. szept. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább azt gyanítom, hogy otthon lakik a kérdező.

Amúgy nehezen tudom elképzelni, anyuka 50-60 év között lehet, elhív magához konkrét céllal egy kis fiatal kolléganőt?

És ez tényleg többször megtörtént?

Vagy csak 1x, a többiről meg beszél?

Nem tudom, olyan életszerűtlen.

Épp 27 voltam, mikor új munkahelyre kerültem, és pont egy idősebb csapatba kerültem be. Jóban voltunk, de soha egyikhez sem mentem el, pedig a gyerekeik pont velem egyidősek voltak.

2019. szept. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Állj össze egy fiúval! Mama egyből feladja! Légy homi...
2019. szept. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne találkozz vele.
2019. szept. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A barátnőd mindig legyen "kéznél" és ha bemutat egy lánynak, rögtön úgy mutatkozz, hogy "Én Peti vagyok, ő meg a barátnőm Anna".
2019. szept. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!