Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A fiam durván bánik a lányokka...

A fiam durván bánik a lányokkal? 43/f

Figyelt kérdés
Ma délután mentem a boltba, és azt vettem észre hogy a fiam csinókolózik egy lánnyal. De nem olyan kis finoman hanem mint egy állat. A lányt odafogta a falhoz felemete a lábát. Szerintetek szóljak a fiamnak? 17 éves. A lányról semmit nem tudok, nem is említette hogy van barátnője.
2017. máj. 11. 20:09
1 2
 1/19 anonim válasza:
15%
Nem ártana vele beszélni, de kétlem hogy elég lenne 1-2 ejnye-bejnye ha már ennyi idősen ilyeneket csinál.
2017. máj. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Lehet nem is a barátnője, hanem az aktuális kufirc partnere.
2017. máj. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Velem meg sohse csinokoloztak!!! Nem fair!! :DD
2017. máj. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%

Hát, mert csinókolózni így kell.

Egyébként lehet a lánynak is tetszik, ha kicsit durvább.

2017. máj. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
16%
1 hónapig nem engedném sehová.
2017. máj. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%

Nem mindenki szereti a nyálaskodást. Hidd el a fiad ezekszerint jobban tudja mi kell egy nőnek miaz a szenvedély stb. Ha meg olyan a lány hogy ez nem jön be neki majd ő szól neked semmi közöd hozzá.

Hűűű de leleszek pontozva.

24N

2017. máj. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%

Amíg nem erőszakkal teszi, a lány beleegyezése nélkül, addig szerintem semmi gond ezzel. Neki ilyen a habitusa, és van nem is kevés lány, aki erre vágyik.


Viszont ha a lány akarata ellenére teszi, akkor meg egy szimpla puszi is erőszaknak tud minősülni.


De ha ilyeneket csinál a fiad, akkor ő már felnőtt férfi, legalábbis szexuális értelemben - nem szólhatsz bele a szexuális életébe.

2017. máj. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
Büdös kölke ... :)
2017. máj. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem beszelgess el vele, mert elofordulhat, hogy nehany ev mulva majd mehetsz hozza havonta egyszer latogatoba a bortonbe. 17 evesen mar tudnai kellene viselkednie masokkal a nyilt utcan (is).
2017. máj. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, valld be őszintén, hogy csak irigykedsz:)))

Ha a lány nem tiltakozott, nincs ebben a világon semmi rossz, a szenvedély még nem bűn...

2017. máj. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!