Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti csalódottak lennéte...

Szülők! Ti csalódottak lennétek, ha a gyereketek nem akarna gyereket?

Figyelt kérdés
Azt mondaná, hogy neki fontosabb a párja, a munkája és a hobbijai. Szeretne évi 2-3 alkalommal elutazni külföldre, kirándulni hetente, magával foglalkozni, és költeni a pénzt, nem pedig egy gyermekre pazarolni mindezt, hanem kiélvezni az életet.
2019. szept. 15. 16:55
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
0%

En csalodott lennek/ vagyok.!

3 gyerekem van

Lany 40

Lany 30

Fiu 33

A legnagyobb lanyomnak van egy 10 eves lanya de ok sajnos kulfoldon laknak igy ritkan latom az unokam.

A masik ket gyerekem nem ertem miert nem akarnak. Pedig mindenuk meg van hozza ! Nem tudom mit rontottam el vagy ez valami orokletes agybaj

2019. szept. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

#31

Azt rontottad el, hogy a gyerekeidet robotoknak akarod nevelni akik neked engedelmeskednek és minden szavadra ugranak, és képtelen vagy felfogni hogy már felnőtt emberek. Ha nem akarnak gyereket, ne erőltesd rájuk. Neked se lenne jó, ha muszájból kéne gyereket csinálnod. Fogads el, hogy a felnőtt gyerekeidnek saját akarata van.

2019. szept. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
85%

Köszönöm istenem, hogy nem ilyen elfuserált agyhalott anyám/apám van, mint a 31-es....🤦🏽‍♀️🙏🙏

Agybaja itt maximum neked van, amiért így vélekedsz a saját gyermekeidről, csak mert azok nem úgy táncolnak, ahogy te fütyülsz!! Felnőtt emberek, tartsd már végre tiszteletben a döntéseiket! Nem a te játékszereid, nem beprogramozott robotok, akik azt csinálják, amit te akarsz, hanem ÖNÁLLÓ személyek, akik a hibbant szüleik nélkül is el tudják dönteni akarnak-e gyereket vagy sem.

Eszem megáll némelyeken komolyan...

2019. szept. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Én elmondtam, hogy igen, később, de lesz gyerek és, hogy nem szülni szeretnék, hanem adoptálni és ezt el is magyaráztam, hogy nem attól félek, hogy vénlány maradok, nem is attól, hogy szülök, nem félek, hanem van egy jó indokom; szeretnék egy gyereknek, akinek nincs családja én megadni a családot (utána olvastam több helyen, ismerem a folyamatot, hogy hogyan zajlik, stb). Na erre beközölték, hogy ezt majd kinövöm meg ő nem lenne az én gyerekem és én nem lennék önmagam a családja. Utána meg elkezdtek kisgyerekekre mutatni, hogy majd egy olyat kérnek.
2020. jún. 15. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!