Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Létezik, hogy az apámat azért...

Létezik, hogy az apámat azért nem szeretem, mert kövér?

Figyelt kérdés

Viccnek tűnik a kérdés, de nagyon nem az.

Egyébként mind a két szülőm túlsúlyos, régen én is az voltam. Ezért nem is értem, hogy miért van ez, mert az anyukámnak megengedem hogy megöleljen, megpusziljon, apukámnak meg nem. Pedig ha azt nézem, apa sokkal rendesebb velem, mint anya. Nekem valahogy a kövér férfiak visszataszítóak, és én erről nem tehetek...


L


2019. szept. 22. 17:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom, kamaszodsz.
2019. szept. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Szereted te, csak az amit írtál, megkavart téged.
2019. szept. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Én azért nem szeretem mert 43-as a lába...
2019. szept. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Az oké, hogy a kövér férfiakat visszataszítónak tartod, de apádat nem női szemmel nézed. Azaz nem úgy nézel rá, mint egy férfira. Szerintem más lehet a háttérben.
2019. szept. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Apádat ugyan jobban szereted (mint anyádat), de az ő fizikai alkata most téged régi alkatodra emlékeztet (amikor te is túlsúlyos voltál) és ettől viszolyogsz.
2019. szept. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

Nekem beteges az egész!

Hogy tudod idekeverni a kövér férfiakat?

Apád az apád, ha kicsi, ha nagy, ha kövér, ha sovány, de legfőképp egy szülő NEMTELEN (legalábbis normális helyeken) és nem a külseje miatt szeretjük, vagy nem szeretjük!

2019. szept. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
Beteg vagy, kislány.
2019. szept. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Azért ez elég gonosz. Nem kellene így vélekedned apukádról, remélem az idő múlásával változik majd a véleményed/érzésed iránta.
2019. szept. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Lehet. Az utálat, undor, meg nem értés, gyülölet mindig megtalálja a célszemély tulajdonságaiban azt amire ráfoghatja saját hibáját.
2019. szept. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2019. szept. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!