Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Létezik, hogy az apámat azért...

Létezik, hogy az apámat azért nem szeretem, mert kövér?

Figyelt kérdés

Viccnek tűnik a kérdés, de nagyon nem az.

Egyébként mind a két szülőm túlsúlyos, régen én is az voltam. Ezért nem is értem, hogy miért van ez, mert az anyukámnak megengedem hogy megöleljen, megpusziljon, apukámnak meg nem. Pedig ha azt nézem, apa sokkal rendesebb velem, mint anya. Nekem valahogy a kövér férfiak visszataszítóak, és én erről nem tehetek...


L


2019. szept. 22. 17:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%

Nekem is van egy rokonom aki nagyon kövér, bajszos, és nyáron póló nélkül járkál. Elég gusztustalan látvány.

Amikor találkozunk, mindig puszilgatna meg ölelgetne....hányinger jön rám tőle.

2019. szept. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
68%
Miért ne létezne? Rengeteg undorító, aljadék ember van, te is elférsz közöttük.
2019. szept. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
68%
te hülye vagy....
2019. szept. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kamaszodsz, azért nem lehet valakit nem szeretni mert kövér. Tehát eddig szeretted, de most már nem, tehát vagy olyat tett vagy lenézed és soha nem is szeretted.


Bár én kövér vagyok, eddig ritkán éreztem, hogy szeretnek, szóval nem túl releváns amit írtam.

2019. szept. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!