Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Titeket is megaláztak folyton...

Titeket is megaláztak folyton a szüleitek amikor munkanélküliek voltatok?

Figyelt kérdés

Apukám ezt csinálja, nem lehet vele sehova elmenni mert mindenkienek, még az autószerelőnek is elmondja, meg a gázost is megkérdezte nem e kell neki segédmunkás, mert elmehetnék vele dolgozni..


Tudni kell rólam, nem vagyok egy pszichésen fedhetetlen ember, szociális fóbiám van és kövér vagyok, nos, kis hárítás : leérettségiztem, múlt nyáron elmentem dolgozni, 1 napot mozgó abc-re , de nem engedte a főnök, hogy használjak fedélzeti kamerát (ügye azért ha baj van, tudjam igazloni, nem én vagyok a hunyó) ezért megköszöntem. Aztán elkezdtem az ötödévet, jó indulatból, pont összejött a lélekszám . Én közben munkát kerestem, találtam, fel is vettek novemberbe, na, de Apu neki állt lelkizni, hogy én ne menjek, csináljam meg az ötödévet, egy hétvégét rámáldozott, hogy lebeszéljen, meggyőzött. Aztán kibultam. Dolgoztam egy hónapot segédmunkásként, kirugtak. Most már 3 hónapja, hogy nincs munkám, elmennék én segédmunkára, csak nem bírom, nem az a figura vagyok, ott is elküldtek, hogy "nekem tovább kellene tanulni" most gki tanfolyamra gyűjtök.. sehova nem vesznek fel, kiröhögnek, Apu meg csak mondja a okosságokat, menjek eladónak ( szoc fóbiával ) menjek vissza oda ahova felvettek, de visszamondtam ( kiröhögnének , tudom ). De hozzájuk ne menjek irodába, keresnek ember, csak valahogy nem akarja mondani, hogy menjek...


Lassú vagyok, így a gyárba sem vettek fel.. :(


Nem fontos leszólni, hogy életképtelen vagyok, tudom.


2019. szept. 28. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Igen. Kb 1 évig voltam az, anyám minden nap cirkuszolt pedig reggel felkelve utána takarítottam, főztem, bevásároltam, mindent megcsináltam helyette. Mégis minden nap elhordott mindennek, egyszer azt is mondta hogy ingyenélő dög vagyok. Azóta fordult a kocka. Annyit keresek 1 hónapban mint ő fél év alatt, mindig teszi a megjegyzéseket, mintha nem dolgoztam volna meg érte és mintha a mennyből hullott volna az ölembe... Egyszóval: Undorító!
2019. szept. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Ja, 22 éves voltam ekkor. Első voltam.
2019. szept. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én pedig 21 éves vagyok és srác.


Furcsa ez nekem mert még soha nem viselkedtek így a szüleim.

2019. szept. 28. 11:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. szept. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én középiskola után levelezőre mentem, mert megmondta anyám hogy nem segít semmiben (bejárás, kaja stb, magamnak kell megvenni mindent).

Menjek el dolgozni.

Kisvárosban lakok, nem sok a lehetőség, és nekem is szoc fóbiám volt mert középiskolában zaklattak. Azt mondta menjek gyárba, ő is mindig ott dolgozott, többre én se vagyok képes úgyse. Dolgozgattam, de próbaidő alatt mindenhonnan mentem...nem igazán akartam 100-120.000-ért megállás nélkül dolgozni. Nem ez volt az életcélom, de ezt nem értette meg. Az egyetemre se tudtam bejárni, nem adtak szabadnapot még vizsgaidőszakban se.

Meglett a végzettségem de nem tudtam vele elhelyezkedni....na akkor én voltam a legalja büdös.... töröljem ki a s3ggem a papírjaimmal. Minden vitánál ezzel hencegett, gúnyosan az arcomba röhögött hogy én semmire nem vittem az életben, és soha nem is fogom...bezzeg ő!

Én egy senki vagyok, egy nagy nulla amiért tanulni akartam.


Megcsináltam egy munkaügyis vagyonőri tanfolyamot, azzal mindig volt valami melóm. Már külön élek és most másik szakmát tanulok, azzal már nagyobb az esélyem az életben. Ezzel a tetű krvával meg azóta se beszélek, remélem elkap valami nemi betegséget a főnökétől akivel kavar. Azért van csak neki munkája még a szent gyárban.

2019. szept. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!