Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Aki volt már hasonló helyzetbe...

Aki volt már hasonló helyzetben. Mit tanácsólna?

Figyelt kérdés
Fél éve szakítottunk az exemmel.Nem voltunk házasok csak együtt éltünk.Van egy 4 éves kislányunk.Én a kislánnyal a szüleimhez költöztem.Ő egy közeli városba lakik 15km-re.De nem tudom hol csak a várost tudom,azt se tudom hol dolgozik,vagy dolgozik e egyáltalán.Az ő elmondása szerint dolgozik.Számot váltott az új számát meg se adta.Gyerektartást egyáltalán nem fizet.Az első pár hónapban még itt lakott ebbe a faluba ahol mi,akkor tartotta a kislánnyal a kapcsolatot,hétvégente nála volt a kislány többször is.De amióta elköltözött kb.4 hónapja jó ha 5x6 találkoztak.Néha videón beszéltek.Mára már ott tartunk,hogy elvárja,hogy én vigyem mindig én tájékoztassam mi van vele én hívjam,hogy én szóljak,hogy beszéljen a kislánnyal. Ha én nem teszem ezeket ő nem is érdeklődik nem is keresi semmit se tesz.De engem okol,hogy nincs kapcsolata vele.De szerintem nem csak nekkem kell azon lenni,hogy tartsa vele a kapcsolatot.Csak facebookon tartja velem a kapcsolatot.Mi a véleményetek erről.A napokban valamikor bírósághoz megyek az üggyel,megelégeltem,hogy nem lehet vele semmibe se megegyezni.
2019. szept. 28. 12:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem nem egy közös ismerőstől hallottam,hogy látták kocsmába piálni.De az igaz mikor a gyerekjel volt sose volt piás.
2019. szept. 28. 12:31
 2/3 anonim ***** válasza:

Vidd bíróságra az ügyet

Épp elég hogy nem fizeti a gyerektartást


Vidd el a telefonod a telefonszámládat is hogy lássák hogy bejövő hívás az exedtol nincs


Ne törőlj ki egyetlen üzenetet sem


Mind mind hasznodra fog válni

Majd megjön az esze a bíróság után apámmal is ez volt

2019. szept. 29. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem is vidd bíróságra az ügyet! Az ilyen embert aki 15km-re lakik a saját gyerekétől és maximum 5-6 x látta az elmúlt 4 hónapban és annyi felelősségtudata nincs, hogy a saját gyereke után gyerektartást fizessen az nem apa. Egy apa az első hónaptól kezdődően megkérdezte volna, hogy szüksége van a kis hercegnőjénék valamire, mikor láthatja, mit tanult aznap az oviba, milyen hangulattal ébredt. Nem arra szánja az idejét amit a gyerekével tölthetne, hogy kocsmákban igyon.És én így oda sem adnám a saját gyerekem még ha akarná se láthatásra, hogy azt sem tudom hol lakik, milyen számon érem el. A biztos az ha a bíróság megmondja mit mikor és mennyit és onnantól nem fog tudni Téged okolni vagy számomkérni, hogy miért nem látja a gyerekét. Es később a kisgyereknek is megtudod mutatni és elejét venni az esetleges ellened úszításnak, hogy mert 'anyád nem engedte azért nem mentem'. A szó elszáll az írás megmarad!:) sok sikert!
2019. okt. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!