Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem hisznek bennem...

Miért nem hisznek bennem anyámék, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Sajnos az érettségik nem úgy sikerült ahogy szerették volna, 15-6 ponttal lemaradtam az egyetemről.

1 évet dolgoznék és próbálkoznék megint, közben lenyelvizsgàztam és még kellene emelt érettségi is.

Mindig megkapom hogy úgysem lesz belőlem senki, maradok segédmunkás, és úgysem vesznek fel sehova már ezt mindenki tudja. Ha fel is vesznek majd fizetek mindent magamnak.. mert nem kötelesek eltartani.


Oké, mert jelenleg is dolgozom hogy legyen pénzem, ezzel nincs baj. De minek csináltak meg ha ilyen hamar lemondanak rólam, és még az an agi helyzetünk is jó szerintem.

Nemk bennem és csak leszólnak.

Nagyon zavar és csak visszahúznak. Mit tudok tenni? Elég demotiváló és lelonbozó a visekedésük


2019. okt. 10. 12:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
89%

Hatos te honnan szeded hogy 12 évig bukdácsolt? Nem egy olyan szakot tudok mondani ahol elég ha egy négyesed becsúszik az érettségik közé vagy nem mész el időben nyelvvizsgázni, és már pont alulról súrolod a ponthatárt, aminek köze nincs a bukdácsoláshoz.

Kérdező, te meg azt tudod tenni hogy bebizonyítod hogy tévedtek. Megcsinálod a szintemelő érettségit, félreteszel annyi pénz amennyit tudsz, felveteted magad az egyetemre és csakazértis diplomát szerzel. Ha tényleg van motivációd, menni fog. Volt egy osztálytársam aki pont ugyanezt tervezte, a kihagyott évében lett egy nyelvvizsgája, egy emelt érettségije, egy okj-ja, egy csomó pénze és most másodéves egyetemista.

2019. okt. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Velem ugyan ez volt..csak ők elérték hogy kényszerből egyetemre menjek. Azzal a feltétellel hogy ameddig tanulok, eltartanak. Na most az olyan hogy közben azért megkapom hogy semmirekellő vagyok stb..alig várom hogy kijárjam a sulit (még másfél év) és utána ne függjek tőlük. Én megtanultam elengedni magam mellett amiket mondanak. Szerintem te is próbáld meg. Úgyis csak te egyedül tudod hogy neked mi a jó. Hiába ők a szülők meg a "bölcsek"
2019. okt. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!