Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál ha a diplomás...

Mit szólnál ha a diplomás fiad egy Tescós eladónővel járna? Elfogadnád?

Figyelt kérdés

#szakma #diploma #szakképzetlen #műveletlenség #alacsony társadalmi osztály
2019. okt. 11. 15:43
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
66%

Meg tök jókat tudnék trollkodni vele. :D

Vasárnapi ebéd közben egyszer csak rákiáltanék, hogy magvas stangli kódja! Ő meg refkexből vissza, hogy 467.

Haláli lenne. :D

2019. okt. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 A kérdező kommentje:
Ez jó:-)
2019. okt. 11. 17:12
 23/55 anonim ***** válasza:
90%
Egész őszintén, mi közöm lenne hozzá?
2019. okt. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
93%
A gyerekorvosunk férje asztalos volt.
2019. okt. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 Barbara99.. válasza:
66%
8. Válaszolo ... Majdnem be pisiltem a válaszodtol nagyon nagyott nevetem 3😂😂😂😂😂
2019. okt. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
94%

Milyen rosszindulatú vagy...De azért, ha a Tecsóban nem szolgálnak ki azonnal, akkor balhézol, igaz? Akkor már fontosak és kell a munkájuk?

Egyébként ismerősi körben van tanárnő autószerelővel, recis csaj orvossal, stewardess építészmérnökkel, pincérnő felsővezető beosztású hotelessel (és nem, nem a csaj akaszkodott rá - együtt kezdték a szamárlétra aljáról).

Mellesleg vicces volt, mikor barátnőm nyári munkás mekisként milyen gúnyos, lekezelő megjegyzéseket kapott - azt persze nem tudták a “kedves” vevők, hogy évközben mentőtisztire jár.

2019. okt. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
91%

"Tehát egy tanulatlan, Maunika showba illő fogatlan véglény se nem jobb, se nem rosszabb egy építészmérnöknél?"


Tehát egy nem diplomás ember csak is tanulatlan, Maunika showba illő fogatlan véglény lehet. Értem.


Lehet valaki diplomásan is emberileg, érzelmileg nulla. A lexikális tudás, munkával, karrierrel kapcsolatos dolgok nem feltétlenül vannak párhuzamban az ember társadalmi, kapcsolatbeli intelligenciájával.


Egyetemen én is összefutottam mindenféle emberrel. Kezdjük ott, hogy alapból sok a kamu szak, ahova közepes érettségivel felvesznek, diplomád is lesz, mégsem leszel értelmes. Másrészt magam is ismerek különböző képességű embereket, olyat is akinek elév golt egyszer átlovasni bármit és értette, meg olyat is aki annyira ladssú és értetlen, hogy nem igazán képes megállni a saját lábán az életben.


Összességében ugyanazt tudom mondani mint előtte. A diploma ténye vagy hiánya nem változtat azon, hogy te milyen ember vagy. Ha valaki szar ember, az diplomával a kezében is az lesz.

2019. okt. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
93%

Leszállnék a magas lóról.

Azt csinálnám.

2019. okt. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
87%

Mert aki diplomás, az mivel több, mint a többi ember?? Hagyjuk már ezt a diploma dolgot inkább..

Egyetemre járok, ennyi műveletlen, faragatlan, bunkó, beképzelt, nagyzolós emberrel még életemben nem találkoztam, mint itt egy gyakorlati órán. Igen, gyakorlaton, mert előadásra a többség lusta bejárni, anyuci-apuci fizeti az albérletet, meg a kaját, rengeteg szabadidejükben semmit nem tesznek hozzá a világhoz..

Természetesen tisztelet a kivételnek, azoknak, akik dolgoznak, vagy legalább nem bunkók, és nem fellengzősök.

Összefoglalva a diplomások között nagyon sokan nem tudják, mi is az a munka, a küzdeni akarás. Sokukat csak a szülő nyom előre. Attól, hogy valaki egy Tescoban dolgozik, tisztességesen keresi meg a pénzét, - ami becsülendő -, nem rossz ember, sőt..

Ismétlem, mindezt úgy írom, hogy közel vagyok a diplomához, mégsem néztem soha,hogy kinek milyen a végzettsége...

2019. okt. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező nagyon jó szívű lehetsz ha azt akarod hogy szakítsanak
2019. okt. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!