Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál ha a diplomás...

Mit szólnál ha a diplomás fiad egy Tescós eladónővel járna? Elfogadnád?

Figyelt kérdés

#szakma #diploma #szakképzetlen #műveletlenség #alacsony társadalmi osztály
2019. okt. 11. 15:43
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
78%

Igazi senki?? Gratulálok, barátom, tovább erősíted azt, hogy a diplomások döntő többsége egy bunkó paraszt. Menj és d ugd fel magadnak a diplomádat, prolikám..

(Egy leendő diplomás)

2019. okt. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
92%

Persze elfogadnám, eleve nem hiszem, hogy ilyesmibe van beleszólásom.


Ha a gyerekem nála jóval alacsonyabb végzettségű párt választ, annak oka van. Gondolom okkal nem tudott tanulni a lány, viszont intellektuális akadálya nincs.

Ez esetben nem zavarna.


Ha buta lenne, mint az éjszaka és azért dolgozna a Tescoban, mert sehova máshova nem jó, akkor is csak néznék egyet, hogy ugyan mit lát benne a gyerekem, de ez esetben sem pofazok bele, max rákérdezek m

2019. okt. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
94%
Ne tudd meg, hány diplomás dolgozik a Tescóban...
2019. okt. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
91%
Engem is így kedvelt a mostmár férjem apja. Nem tartjuk vele a kapcsolatot, pedig most jön az első unoka télen. :) Az olyan ember mint te, dögöljön meg egyedül!
2019. okt. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
22%

“Nem tartjuk vele a kapcsolatot, pedig most jön az első unoka télen. :) “

Hű, de komoly büntetést szabtál ki rá, nem kell gyereksírást hallgatnia és napi 100 babafotóra kényszeredett lájkokat nyomnia, az oszt’ igen.


Nem mellesleg át fogod adni a gyerekednek azt a mintát, hogy ha nem bírsz egy családtagot, akkor lehet levegőnek nézni az illetőt. Nagyon meg fogod szívni a kamaszkort... :)

2019. okt. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
88%

Igen, elfogadnám, fel sem merülne bennem hogy másképp tegyek.

Ahogy szerencsére az én szüleimben sem merült ez fel 10 éve, mikor összejöttem a mostmár férjemmel.

Nekem már megvolt a diplomám, a férjem pedig a te szavaiddal élve tescos biztonsági ör volt.

Mára én nem dolgozom a szakmámban, a férjem viszont új szakmát tanult, vállalkozást épített föl, és kb 3x annyit keres mint én, akinek a diplomája valamelyik fiók mélyén lapul...

2019. okt. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
89%
Miért te nem szoktál vásárolni? Szerinted a boltokba ki szállítja, pakolja az árut...
2019. okt. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
67%
" Szerencsére nem vagy komplexusos.. egyébként a szegény és tanulatlan ember sem automatikusan csodás jellemű, erre a te gyűlölködő fröcsögésed elég beszédes példa." - nem baj, a lényeg hogy te nagyon okos vagy ;) ;) Semmi fröcsögés nem volt a hozzászólásomban, csak elmondtam, hogy a legtöbb diplomás lenéz másokat! És nem vagyok komplexusos, jól vagyok köszi!
2019. okt. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
91%

Igen elfogadnám.

De mi ez a nagy felvágás,hogy "diplomás fiam"

Diploma nélkül is lehet értékes az ember.Talán a lánynak nem volt meg a lehetősége és az anyagi háttere a tanuláshoz.Ezért nem kell mindjárt lekezelni.

2019. okt. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem inkább az energiáidat a fiadra forditsd, figyeld őt, hogy boldog-e, mennyire érzi jol magát, hallgasd nyitottan mit mesél, merre mennek és hagyd, hogy tapasztaljon. Bizd az időre a kapcsolat alakulást és kettőjükre. Legyél nyitott a lányfelé, de ne tolakodó.
2019. okt. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!