Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem engedik a szüleim...

Miért nem engedik a szüleim hogy fülbevalóm legyen 16/Fiú?

Figyelt kérdés
Mert ugye ez ma már elfogadott?
2019. okt. 13. 08:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Mert ha megunom akkor kiveszem és összeforr nem nagy dolog :)
2019. okt. 13. 15:09
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

A dobókocka egy sima karikánál is sokkal rosszabb.. megértem, hogy miért nem engedik. De nagyfiú vagy már, magadnak is ki lehet szúrni vagy félreteszel egy pár ezret és kilyukasztatod valahol. Nem kérnek szülői engedélyt.

Mondom, én nem tenném a helyedben, de ha annyira akarod, meg tudod oldani szülők nélkül.

2019. okt. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
80%

Bocs de én sem engedném ,2 év múlva úgy csinálsz hülyét magadból ahogy akkarsz akkor már nem szolhatnék bele .


Mert dobokockával füledbe nagyon hülyén néznél ki ,egyáltalán nem mennö .

2019. okt. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
44%
nincs vele semmi gond nekem is van nyugodtan csinaltasd meg,inkabb ez mint a tetovalas
2019. okt. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
A szuledi allaspontja egyrészt azokból az indokokból származik, amiket előzőek írtak. De en azt pluszba hozza tennem, hogy paromnak is van mintás karika fülbevalója. Es egyáltalán nem rosszabb a kisugarzasa, ugyanolyan férfias, es hozza ad valami pluszt a megjelenéséhez.sehol nem eri miatta negatív diszkrimináció. De ehhez kell egy alkat is, akinek jól all. Tehat nem 160 centi es 60 kilós kis gyerek. Na most a te dobokockad kb 10 éve volt menő a kis suhancoknál, ugyanúgy a köves fülbevaló. Egyáltalán nem tanacsolom.
2019. okt. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!