Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nyilvánosságra akarom hozni,...

Nyilvánosságra akarom hozni, de anya biztos meglátná. Mit tegyek? 17l

Figyelt kérdés

Van egy pályázat, amire novellákat lehet leadni, és februárig tartanak a fordulók. A díjazás a közönség szavazatai alapján történik, ezért egy blogon megjelennek az írások.

Nekem pedig van egy novellám, amin igaz, hogy még dolgozom, de le akarom adni valamikor. Viszont egy baj van vele, enyhén érint egy témát, amit anyám utál (azonos neműek kapcsolata). És elolvasná az oldalon és tudná is, hogy én írtam. Ezen tuti kiakadna.

Szerintetek leadjam azt a novellámat, ha egyszer elkészül?


2019. okt. 13. 14:58
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Jeligés a pályázat, viszont mivel kellett nyilatkozat, amit neki kellett aláírnia (ugye mivel kiskorú vagyok), így tudja, hogy melyik állnév vagyok én és azt mondta el akarja olvasni. Ez mondjuk egyébként is zavarna, mert amikor anno elolvasta eredményhirdetés előtt hónapokkal az írásomat, rendesen kiakadt, bolondnak titulált, pedig az nem érintett ilyen témát. Csak akkor lett büszke, amikor megtudta, hogy díjaztak.
2019. okt. 13. 19:06
 12/18 anonim ***** válasza:
32%
Ne foglalkozz vele, aki ennyire ellenzi, azt azt is megérdemelné, hogy a lánya kamuból be állja, hogy lezbi. Akkor majd elgondolkozna.
2019. okt. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
92%

"Nyilvánosságra akarom hozni, de anya biztos meglátná. ... el akarja olvasni. Ez mondjuk egyébként is zavarna"

Hát pedig a nyilvánosságra hozásnak az a célja, hogy minél több ember elolvashassa... Akkor lehet, hogy nem is akarod nyilvánosságra hozni?

2019. okt. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
18%
Másik szülő nem írhat alá a pályázathoz?
2019. okt. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Már anya töltötte ki a lapot, de igazán mindegy is, mert apuval nem igazán beszélünk.

Illetve nem a nyilvánosság a bajom, hanem, hogy anya is el akarja olvasni.

Egyébként valaki kérdezte, hogy arról van-e szó, hogy negatívan állok-e a melegekhez. A válasz az, hogy nem, én elfogadó vagyok

2019. okt. 13. 21:22
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

"Illetve nem a nyilvánosság a bajom, hanem, hogy anya is el akarja olvasni."

De hát a nyilvánosságba ő is beletartozik, és ezt eleve tudtad, nem? Ennek tudatában döntöttél úgy, hogy nyilvánosságra hozod, nem? Akkor most mi ebben a fura?

2019. okt. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
73%

mondjuk az, hoyg az anyja rohamot fog kapni, ha elolvassa? aki nem él ilyen lehetetlen emberekkel együtt, az nem fogja megérteni...

kérdező, két ötlet: mondd azt, hogy nem lettél díjazott. hátha ettől egyből nem lesz annyira érdekes, nem keres rá.

vagy (most nem vagyok benne biztos, nem írta még alá?)

próbáld meg te aláírni helyette. vagy apádnak csak az orra alá dugni, utána szó nélkül el is tüntetni a lapot.

2019. okt. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én egy horrortörténettel jártam így. Volt egy youtube csatorna ami felolvasott horror sztorikat és úgy gondoltam küldök egyet én is. Egy skizofrén férfi szemszögéből írtam ezért az egész olyan volt, mintha az én fejemben lennének gyilkos illetve kannibál, öngyilkos gondolatok. Mivel szeretek (és minden nagyképűség nélkül) tudok is írni, büszke voltam rá, hogy milyen művészien és hidegrázósan sikerült, pláne abban a felolvasásban. Megosztottam facebookon és nyilván anyám is látta. Megbeszéltük, elmondtam, hogy ez inkább egy kihívás volt nekem, hogy tudok-e úgy írni.

A probléma nálunk is hasonló volt, hogy nem kéne ilyeneket írjak lány létemre, de amilyen konzervatív az anyám, mégis megértette...

2019. okt. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!