Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek lehet rám negatív...

Szerintetek lehet rám negatív hatással, hogy anyukám velem alszik 23 éves létemre?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, egyetemre járok, dolgozom ugyan mellette, de a keresetemből még nem tudnék albérletbe költözni sajnos. Amióta élek, anya a szobámban alszik velem, minden éjjel. Hihetetlenül dühít a helyzet évek óta, rengeteg veszekedést generál, nagyon hiányzik a személyes terem, és hogy a nap végén egyedül lehessek picit. Így mire hazaérek (minden nap este érek haza) anya már a szobámban fekszik/alszik. Így sem dolgozni, sem tanulni nem tudok már olyankor.


Remélhetőleg januártól el tudok költözni. Viszont tartok tőle, hogy negatív hatással lesz rám ez az egész.


Anya egyébként hajthatatlan, nem fog kiköltözni a szobámból, és még ő szokott áldozatot csinálni magából egy-egy vita alatt. Apa külön szobában alszik, anya nem akar vele aludni, mert nagyon horkol. Amúgy anyukám is horkol, de nyilván én viseljem el...


Emiatt a viszonyunk kifejezetten rossz, teljesen kezdek elzárkózni attól, hogy bármit is megosszak vele a magánéletemből, ami még több vitát szül.


Mit gondoltok? Volt más is hasonló szituációban?


N/23



2019. okt. 19. 14:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
62%
Ez nagyon nem jó.Nem értem anyukád miért nem látja be,hogy egy 23 évesnek szüksége van az intim szférára.
2019. okt. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
B@sszus, ez gáz. Azért egy 23 éves nőnek lehetnek intim dolgai, amit nyilvánvalóan nem az anyja jelenlétében akar csinálni. Én megőrültem volna, ha a költözésemig anyummal lettem volna egy szobában. :(
2019. okt. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én 28 éves koromig aludtam anyámmal egy szobában,mire úgy alakult,hogy lett külön szobám...lányként.

Na azt se akarod tudni milyen az...

2019. okt. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Miért nem alakitod ki te magadnak azt a lakatlan szobát? Akkor anyád meg alhat a tiédben és neked is lenne külön.
2019. okt. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!